BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Sienna X Professional Sleep Q10 Self Tan Tinted Mousse  (Paštonējošas putas) Sienna X Professional Sleep Q10 Self Tan Tinted Mousse  (Paštonējošas putas)
Sienna X Professional

Sleep Q10 Self Tan Tinted Mousse

Paštonējošais krēms/putas
200 ml 14 € par 100 ml
27,99 €

Produkta apraksts

Sienna X Professional Sleep Q10 Self Tan Tinted Mousse

(Paštonējošas putas)


Sienna X Professional Sleep Q10 Self Tan Tinted Mousse godalgotās Q10 paštonējošas putiņas ir domātas tiem, kas vēlās tumšu iedegumu un nevainojāmu rezultātu. “Atvaļinājuma cienīgs iedegums, tas noteikti kļūs par Jūsu favorītu” – Best Magazine. Piemērots sejai un ķermenim. 

  • Godalgotais produkts tiem, kas vēlās tumšu iedegumu ar perfektu parklājumu
  • Satur ādu atjaunojošas dabīgas sastāvdaļas: granātābols, upene un Vitamīns E, grezns ne tikai iedeguma tonis, bet arī ādas kopšana
  • Draudzīgs Vegāniem
  • Pretcelulīta formula

LIETOŠANA


Labi sakratiet produktu pirms lietošanas. Turiet produktu vertikāli un izspiediet nelielu daudzumu uz cimdiņa, vienmērīgi iemasējiet ādā. Ļaujiet produktam iedarboties 8 stundas, tad noskalojiet to dušā, mitriniet ādu divreiz dienā.

 

Padomi labākam rezultātam:

1. Dienu pirms, kārtīgi attīriet ādu no atmirušām šūnām ar pīlinga palīdzību. Gluda un tīra āda būs  labs pamats paštonējošam līdzeklim.

2. Lai izvairītos no raksturīgām iedeguma pazīmēm( tumšākām iedeguma vietām ceļgalos un elkoņos), iesakām pirms putu uzklāšanas šajās vietās uzlikt Sienna Secret Tan Primer, tad Jums būs profesionāļa cienīgs iedegums!

Atsauksmes

Lietoju paštonejošos jau gadiem bet nu šīs sērījas produkts ir Vnk bomba!
Ilze 2021-02-10 14:41
Rakstīt atsauksmi