Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate   (Atjaunojošs koncentrāts acu zonai) Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate   (Atjaunojošs koncentrāts acu zonai)
Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate   (Atjaunojošs koncentrāts acu zonai)Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate   (Atjaunojošs koncentrāts acu zonai)
Shiseido

Ultimune Power Infusing Eye Concentrate

Serums acīm
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate 

(Atjaunojošs koncentrāts acu zonai)


Āda ap acīm ir īpaši maiga. Tajā viegli parādās nogurums un izsīkums, nemaz nerunājot par visiem ikdienas bojājumiem, ko mēs radām, berzējot acis - vai nu, lai cīnītos pret nogurumu vai ilgstoši strādājot pie ekrāna, lai noslaucītu noturīgo skropstu tušu vai alergēnu vai piesārņojuma radīta kairinājuma dēļ. Šāda veida berze var ievērojami vājināt ādu acu zonā. Shiseido Ultimune Power Infusing Eye Concentrate palīdz šīs zonas trauslajai ādai, novēršot ikdienas berzes radītu bojājumu un sniedzot jaunu spēku. Palīdz novērst sausumu, grumbu parādīšanos un novecošanās pazīmes. Lietots atsevišķi, vai kombinācijā ar citu Shiseido acu kopšanas produktu, lai iegūtu labāku efektu, tas ir acīmredzami jauns veids, kā iegūt vēl gludāku un mirdzošāku acu zonu. Sastāvā ietilpst: Ādas aizsargkomplekss (Skin Shield) (Smoothing Oil - Izlīdzinošā eļļa) - Palīdz samazināt berzi ādas virsmā. Šūnu aizsargkomplekss (Cell Shield) (High Fructose Corn Syrup - Kukurūzas sīrups ar augstu fruktozes saturu) - Palīdz tieši saistīties ar Stratum corneum (raga slānis), lai aizsargātu tās mitruma rezerves un samazinātu bojājumu. Lipīdu komplekss(Lipid Shield) (Macadamia Nut Oil – Makadamijas riekstu eļļa) - Palīdz sajaukties ar ultra-celulāriem lipidiem, lai aizsargātu stratum corneum šūnas gaišākai, mitrinātai acu zonai. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/