Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush  (Koriģējošā ota) Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush  (Koriģējošā ota)
Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush  (Koriģējošā ota)Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush  (Koriģējošā ota)
Shiseido

Tsutsu Fude Concealer Brush

Ota
Jaunums Dāvana
Dāvana! Shiseido

Iegādājoties Shiseido produktus 95 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas maciņu un 5 produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 07.10.-27.10.2019. *** Dāvanas veikalos un e-veikalā var atšķirties

Dāvana! Dāvana visiem pirkumiem

Tikai šodien, 24.10., KATRAM e-veikalā Douglas.lv veiktajam pasūtījumam pievienosim dāvanu no laimīgās ceturtdienas dāvanu groza.

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.10.2019.

Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush

(Koriģējošā ota)


Shiseido Tsutsu Fude Concealer Brush Hidden Core tehnoloģija ļauj šai cilindra formas birstei veidot nevainojamu klājumu, izmantojot tikai nelielu produkta daudzumu. Nelielais, konusveida gals lieliski pieguļ šaurās vietās ap acīm un degunu precīzai uzklāšanai. Lai gan īpaši radīti lietošanai Shiseido Makeup jaunajiem koriģējošajiem produktiem Synchro Skin Self-Refreshing Concealer un Correcting GelStick Concealer, sintētiskie sariņi ļauj šo otu izmantot ar šķidriem, krēmveida un pūderveida produktiem. SKAISTUMA PADOMI: Izmantojiet šo otu, lai punktveidā uzklātu korektoru uz plankumiem vai maskētu tumšos lokus zem acīm. Šo unikālo otu var izmantot arī, lai sajauktu acu ēnas vai uzklātu izgaismojošu līdzekli uz lūpu izliekuma, deguna virsmas un acu iekšējiem kaktiņiem, lai iegūtu iekšēju izgaismojuma efektu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi