Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota) Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota) Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)
Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)
Shiseido

Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush

Ota
Jaunums Dāvana
Dāvana! Shiseido

Iegādājoties Shiseido produktus 95 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas maciņu un 5 produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 07.10.-27.10.2019. *** Dāvanas veikalos un e-veikalā var atšķirties

Dāvana! Dāvana visiem pirkumiem

Tikai šodien, 24.10., KATRAM e-veikalā Douglas.lv veiktajam pasūtījumam pievienosim dāvanu no laimīgās ceturtdienas dāvanu groza.

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.10.2019.

Drīz tirdzniecībā!

Produkta apraksts

Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush

(Pūdera ota)


Nosaukts pēc Shiseido raksturīgā kamelijas zieda un tradicionālās plakanās otas, ko izmantoja geišas un kabuki aktieri, lai uzklātu sejas grimu, šajā inovatīvajā Japānā radītajā rīkā raksturīgs četru „ziedlapiņu” princips, kas pārvietojas un rotē kā viens vesels, lai nodrošinātu vienmērīgu klājumu un neatstātu svītras. Blīvi novietotie sariņi ne tikai nodrošina izcilu saķeri, bet arī vienmērīgi izlīdzina pūderi. Pateicoties ekskluzīvajai Hidden Core tehnoloģijai, ota laika gaitā saglabā savu formu, savukārt mīkstās, neabsorbējošās sintētiskās šķiedras viegli uzklāj pigmentu uz ādas.  Pirkstiem paredzētās rievas īsajā, ergonomiskajā rokturī nodrošina vieglu un kontrolētu lietošanu. SKAISTUMA PADOMI: Uzmanīgi paņemiet pūderveida produktu ar virpinošām kustībām (piemēram, Shiseido Makeup jauno kompakto Synchro Skin Invisible Silk Pressed un birstošo Loose Powders pūderi, kā arī InnerGlow CheekPowder līnijas produktus) un uzklājiet uz ādas ar cirkulārām kustībām. Turklāt neabsorbējošos sintētiskos sarus var izmantot, lai uzklātu šķidrās vai krēmveida formulas uz sejas un ķermeņa.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi