Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota) Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota) Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota) Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)
Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush  (Pūdera ota)
Shiseido

Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush

Ota
1 gab
73,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Hanatsubaki Hake Polishing Face Brush

(Pūdera ota)


Nosaukts pēc Shiseido raksturīgā kamelijas zieda un tradicionālās plakanās otas, ko izmantoja geišas un kabuki aktieri, lai uzklātu sejas grimu, šajā inovatīvajā Japānā radītajā rīkā raksturīgs četru „ziedlapiņu” princips, kas pārvietojas un rotē kā viens vesels, lai nodrošinātu vienmērīgu klājumu un neatstātu svītras. Blīvi novietotie sariņi ne tikai nodrošina izcilu saķeri, bet arī vienmērīgi izlīdzina pūderi. Pateicoties ekskluzīvajai Hidden Core tehnoloģijai, ota laika gaitā saglabā savu formu, savukārt mīkstās, neabsorbējošās sintētiskās šķiedras viegli uzklāj pigmentu uz ādas.  Pirkstiem paredzētās rievas īsajā, ergonomiskajā rokturī nodrošina vieglu un kontrolētu lietošanu. SKAISTUMA PADOMI: Uzmanīgi paņemiet pūderveida produktu ar virpinošām kustībām (piemēram, Shiseido Makeup jauno kompakto Synchro Skin Invisible Silk Pressed un birstošo Loose Powders pūderi, kā arī InnerGlow CheekPowder līnijas produktus) un uzklājiet uz ādas ar cirkulārām kustībām. Turklāt neabsorbējošos sintētiskos sarus var izmantot, lai uzklātu šķidrās vai krēmveida formulas uz sejas un ķermeņa.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi