Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors) Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors)
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors)Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors)Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors)Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer (Daudzfunkcionāls korektors)
Shiseido

Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

Korektors
Jaunums Dāvana
Dāvana! Shiseido

Iegādājoties Shiseido produktus 95 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas maciņu un 5 produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 07.10.-27.10.2019. *** Dāvanas veikalos un e-veikalā var atšķirties

Dāvana! Dāvana visiem pirkumiem

Tikai šodien, 24.10., KATRAM e-veikalā Douglas.lv veiktajam pasūtījumam pievienosim dāvanu no laimīgās ceturtdienas dāvanu groza.

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.10.2019.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 101 5.80 ml
36,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer

(Daudzfunkcionāls korektors)


Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer izcilais daudzfunkcionālais korektors maskē tumšos lokus, ādas bojājumus un citus defektus, ir vieglas konsistences un pieejams 6 toņos, kas ļoti līdzīgi jūsu ādas tonim. Ar izliekto dubulto aplikatoru var paņemt tieši nepieciešamo produkta daudzumu un tas ļoti labi piekļaujas sejas kontūrai, nodrošinot ļoti vienmērīgu uzklāšanu. Pateicoties ActiveForceÔ tehnoloģijai un īpašajiem ingredientiem (ActiGel, Time Match pulvera un Self-Repair Gel kombinācija), formula nesmērē, ir mitruma un sviedru noturīga, nekrājas krunkās un nodrošina 24 stundu noturību, nesakrājoties sīkajās līnijās. Tā veido uz ādas aizsargājošu plēvīti, kas pasargā no gaisa piesārņojuma nogulsnēšanās uz ādas, kā arī satur savvaļas timiāna ekstraktu, lai vērstos pret brīvajiem radikāļiem, un Smart Corrective pūderi, lai izceltu ādas tekstūru un toni. SKAISTUMA PADOMI: Lai pareizi izlīdzinātu un nomaskētu tumšos lokus, gaišākai ādai, izvēlieties persiku toņus. Lai iegūtu līdzīgu efektu tumšākai ādai, izmantojiet sarkanīgos toņus. Lai izgaismotu un izceltu sejas kontūru, izvēlieties vienu vai divus toņus gaišāku/tumšāku toni nekā jūsu sejas tonis. Pateicoties savai īpašībai, ka tas neuzkrājas krokās, šis korektors var kalpot arī kā acu ēnas pamats. Vēl precīzākai uzklāšanai, izmantojiet otu TSUTSU FUDE Concealer Brush, kas palīdzēs noklāt nelielus sejas laukumus un maskēt defektus. Lai iegūtu nevainojamu lūpu kontūru/ perimetru vai izceltu zonu zem uzacīm, izmēģiniet otu YANE HAKE Precision Eye Brush.

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi