BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.06.-30.06.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis)
Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis)Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis)
Shiseido

Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder

Kompaktais pūderis
Dāvana
Dāvana! Shiseido pareo un somiņa ar 2 miniatūrām

Iegādājoties Shiseido produktus 105 EUR vērtībā vai vairāk, DĀVANĀ saņem gaisīgu pareo un somiņu ar 2 produktu miniatūrām. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 07.06.-04.07.2021. 

 
10 g 10.00 g 450 € par 100 g
44,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder

(Kompaktais pūderis)


Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder šis pilnīgi bezkrāsas ļoti smalkais iekapsulētais pūderis nodrošina maigu efektu, kas nekad neatstāj baltas palieku pēdas. Šī elastīgā formula, kas ir izturīga pret mitrumu, ūdeni un nesakrājas grumbiņās, nemanot izzūd uz ādas, samazinot spīdumu un samazinot poru izskatu. Izgatavots, izmantojot Shiseido želejas pārklājuma procesu, lai iegūtu nemanāmu un vieglu sajūtu, katra ultra-gludā daļiņa piesātināta ar antioksidantu - savvaļas timiāna ekstraktu, aizsargpolimēriem, Smart Correcting Powder, lai uzlabotu ādas tekstūru un tonusu, kā arī  celulozes pulveri nevainojamas matētas ādas daudzdimensiju efekta iegūšanai. Responsive Sensory tehnoloģija pielāgojas ādai visas dienas garumā, bet viendabīgais kompaktais presētais formāts ļauj ērti pielabot izskatu dienas laikā. SKAISTUMA PADOMI:Lai panāktu vienmērīgu un izkliedētu nobeiguma rezultātu, izmantojiet otu MARU FUDE Face Brush pūdera uzklāšanai uz atsevišķām sejas daļām. Lai iegūtu vienmērīgu, nemanāmu visas sejas klājumu, izmantojiet otu HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush. Pēc katras lietošanas reizes izmazgājiet komplektā pievienoto spilventiņu ar siltu ziepju ūdeni un izskalojiet ar siltu ūdeni. Ļaujat pilnībā izžūt pirms liekat kompaktā pūdera pūdernīcā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi