Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis)
Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis)Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder  (Kompaktais pūderis)
Shiseido

Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder

Kompaktais pūderis
Jaunums Dāvana
Dāvana! Shiseido

Iegādājoties Shiseido produktus 95 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas maciņu un 5 produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 07.10.-27.10.2019. *** Dāvanas veikalos un e-veikalā var atšķirties

Dāvana! Dāvana visiem pirkumiem

Tikai šodien, 24.10., KATRAM e-veikalā Douglas.lv veiktajam pasūtījumam pievienosim dāvanu no laimīgās ceturtdienas dāvanu groza.

*Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 24.10.2019.

 
10 g 10.00 g 445 € par 100 g
44,49 €

Produkta apraksts

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder

(Kompaktais pūderis)


Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Pressed Powder šis pilnīgi bezkrāsas ļoti smalkais iekapsulētais pūderis nodrošina maigu efektu, kas nekad neatstāj baltas palieku pēdas. Šī elastīgā formula, kas ir izturīga pret mitrumu, ūdeni un nesakrājas grumbiņās, nemanot izzūd uz ādas, samazinot spīdumu un samazinot poru izskatu. Izgatavots, izmantojot Shiseido želejas pārklājuma procesu, lai iegūtu nemanāmu un vieglu sajūtu, katra ultra-gludā daļiņa piesātināta ar antioksidantu - savvaļas timiāna ekstraktu, aizsargpolimēriem, Smart Correcting Powder, lai uzlabotu ādas tekstūru un tonusu, kā arī  celulozes pulveri nevainojamas matētas ādas daudzdimensiju efekta iegūšanai. Responsive Sensory tehnoloģija pielāgojas ādai visas dienas garumā, bet viendabīgais kompaktais presētais formāts ļauj ērti pielabot izskatu dienas laikā. SKAISTUMA PADOMI:Lai panāktu vienmērīgu un izkliedētu nobeiguma rezultātu, izmantojiet otu MARU FUDE Face Brush pūdera uzklāšanai uz atsevišķām sejas daļām. Lai iegūtu vienmērīgu, nemanāmu visas sejas klājumu, izmantojiet otu HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush. Pēc katras lietošanas reizes izmazgājiet komplektā pievienoto spilventiņu ar siltu ziepju ūdeni un izskalojiet ar siltu ūdeni. Ļaujat pilnībā izžūt pirms liekat kompaktā pūdera pūdernīcā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi