E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 (darba dienās plkst. 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00)

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose   (Birstošais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose   (Birstošais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose   (Birstošais pūderis) Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose   (Birstošais pūderis)
Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose   (Birstošais pūderis)Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose   (Birstošais pūderis)
Shiseido

Synchro Skin Invisible Silk Loose

Birstošais pūderis

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 01 Radiant 6.00 g
44,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose 

(Birstošais pūderis)


Shiseido Synchro Skin Invisible Silk Loose uzlabojiet savu sejas krāsu ar šo caurspīdīgo pūderi, kas ir pieejams divos veidos – ar matētu vai mirdzuma efektu. Šis būtiskais pamatelements ir viens no vieglākajiem, smalkākajiem pūderiem, kāds radīts Shiseido vēsturē. Tas ir saderīgs arī ar ikvienu ādas toni un nekad neatstāj baltas atlieku pēdas. Gaisīgā daļiņa pārklāta ar ādu kopjošām sastāvdaļām, lai iegūtu vieglu nobeiguma efektu, kas vienmērīgi saplūst ar sejas krāsu un toni. Ar sastāvā ietilpstošo antioksidantu - savvaļas timiāna ekstraktu, pūderi Smart Correcting Powder, kas uzlabo ādas struktūru un tonusu, mirdzošiem zīda proteīniem (tikai mirdzuma efektam) un spīdumu matējošo celulozes pulveri (tikai matētam efektam) šis novatoriskais pūderis nodrošina vienmērīgu klājumu un nerada smaguma sajūtu. Papildus astoņu stundu taukainības un spīduma kontrolei, pateicoties Responsive Sensory tehnoloģijai, šī ļoti smalka formula samazina arī poru izskatu un maskē nepilnības, neuzkrājoties smalkajās līnijās vai grumbās. SKAISTUMA PADOMI:uzklājiet pūderi ar matējuma efektu zem acīm, lai izkliedētu un mīkstinātu. Uz vaigu kauliem uzklājiet produktu ar mirdzuma efektu, lai uzlabotu un izceltu aprises. Jebkuru no abiem varat izmantot dienas laikā, lai nostiprinātu meikapu vai novērstu pārmēru spīdumu. Izmantojiet otu MARU FUDE Multi Face Brush, lai uzklātu pūderi uz atsevišķām sejas daļām. Lai uzklātu pūderi pa visu seju, uzspiediet spilventiņa aplikatoru un ar veļošām kustībām uzklājiet pūderi uz sejas vai izlīdziniet pūderi pa seju ar apļveida kustībām, izmantojot otu HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush.

 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi