Shiseido Essential Energy Moisturizing Cream   (Mitrinošs sejas krēms) Shiseido Essential Energy Moisturizing Cream   (Mitrinošs sejas krēms)
Shiseido

Essential Energy Moisturizing Cream

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Sausai ādai
Dāvana Populārs
Dāvana! Shiseido miniatūru komplekts

Iegādājoties Shiseido produktus 95 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ Shiseido kosmētikas somiņu un produktu miniatūras.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 19.11.19.-05.01.2020. *** Dāvanas vērtība 80 EUR

50 ml 154 € par 100 ml
76,99 €

Produkta apraksts

Shiseido Essential Energy Moisturizing Cream 

(Mitrinošs sejas krēms)


Ādas veseluma ienaidnieki, piemēram, laiks un stress, izmaina jutības slieksni un jo īpaši pavājina pieskāriena sajūtu. Samazinās ne tikai sensoru skaits, bet, ādai novecojot, tie arī kļūst mazāk jutīgi. Tikmēr nervu šķiedru darbība, kas atbild par ziņojumu pārvadīšanu uz smadzenēm, arī kļūst lēnāka. Oksidatīvā stresa ietekmē mitohondriji, kas ir enerģijas spēkstacija, zaudē savu efektivitāti. Saikne starp smadzenēm un ādu tiek traucēta, āda zaudē jutību un neatbild. Tā nespēj atpazīt briesmas, tā kļūst ļoti ievainojama. Shiseido ir viena no pirmajām kosmētikas laboratorijām, kas apvieno dermatoloģiju un neirozinātni ādas kopšanas pašā pamatā. Pateicoties jaunai tehnoloģijai ReNeura Technology™Shiseido piešķir ādai enerģiju, kas tai nepieciešama, lai labāk atšifrētu ziņas, ko tā saņem, un tādējādi labāk sevi aizsargātu. Assam tēja un pērļu ekstraktsapvienojas, lai novērstu trūkstošo ādas starojumu, padarot to dzidrāku un mirdzošāku. Skutelārijas sakne (Scutellaria root)samazina lipīdu oksidēšanos ādā*, uzlabojot sejas toni. Un visbeidzot Lempuyang, Indijas ingvera saknes, ekstrakts apvienots ar šūnu atjaunošanu veicinošu ingredientu, kavē melanīna pārmēru veidošanos. Shiseido Essential Energy Moisturizing Cream  pirmais mitrinošais krēms, kas stimulē ādas receptorus, lai uzlabotu ādas atbildi uz ārējiem agresoriem. Šis luksusa krēms paredzēts normālai un sausai ādai,tas ir gan viegls, gan rada brīnišķīgu komforta sajūtu. Pēc uzklāšanas āda izskatās tvirta, maiga un starojoša, it kā vibrējošas enerģijas pilna.

LIETOŠANA


Lietot no rīta un vakarā, kā pēdējo soli ikdienas ādas kopšanā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi