Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment 15 ml (Intensīvs acu zonas liftinga līdzeklis) Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment 15 ml  (Intensīvs acu zonas liftinga līdzeklis)
Shiseido

Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment

Serums acīm
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem, Nobriedušai ādai
Populārs
15 ml 620 € par 100 ml
93 €

Produkta apraksts

Shiseido Bio-Performance LiftDynamic Eye Treatment 15 ml

(Intensīvs acu zonas liftinga līdzeklis)


Shiseido TruStructive™ Tehnoloģija palīdz izmantot ādas dabīgo atjaunošanās spēju, ko pastiprina Bio-Renewal kompleksa (optimizē cilmes šūnu funkciju) kombinācija ar Rozmarīna fito-esenci, kas vērsta uz kustīgajām cilmes šūnām. Šī tehnoloģija atjauno ādas izskatu, mērķēti iedarbojoties uz cilmes šūnām zemādas audos, ko sauc par kustīgām cilmes šūnām. Šīs šūnas var pārveidoties dažādos šūnu veidos, pēc vajadzības. Rozmarīna fito-esence piesaista kustīgās cilmes šūnas subdermālajās kabatās, kur tās pārveidojas par dermas šūnām, atjaunojot ādas elastību un tvirtumu.

Bio-Defining komplekss apvieno Super Bio-Yeast ekstrakta (Bio-rauga ekstrakta) spēku, kas ir pretnovecošanas biotehnoloģijas sastāvdaļa, Rozmarīna ekstraktu un A vitamīna acetātu. Šī kombinācija veicina hialuronskābes veidošanos ādā, kas ir galvenais elements elastības uzturēšanai acu zonā, tā palīdz novērst tās sabrukšanu.

Izceliet savas ādas spēju pašai nodrošināt mitrināšanu, atjaunoties no ādas dziļākajiem slāņiem un maksimāli izmantot savu potenciālu.

Veiciniet ādai piemītošo intensīvo hidratācijas spēju un vērojiet, kā āda acu zonā kļūst stingrāka. Atjaunojiet savu pašapziņu, zinot, ka āda atkal izskatās jaunavīga.

Liftings/ Nostiprināšana/ Dziļo krunciņu mazināšana /Tumšo loku mazināšana.

  • Palīdz ādas dabiskajai mitruma atjaunošanas spējai ar TruStructivTM tehnoloģiju (Rozmarīna fito-esence, Bio-Renewal komplekss).
  • Ar TruStructivTM tehnoloģijas (Rozmarīna fito-esence, Bio-Renewal komplekss), savvaļas timiāna un E vitamīna atvasinājumu palīdzību iedarbojas pat uz tikko saredzamām krunciņām un ādas atslābšanu.
  • Uzlabo ādas stāvokli ar RenoCycle sistēmu
  • Ar Super-Hyaluronic Acid Plus uztur ādu dziļi mitrinātu 24 stundas.
  • Ar Bio-Defining kompleksu paaugstina ādas mitruma līmeni.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi