BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Shiseido

Adenogen Shampoo

Šampūns
Matu tips: Visiem matu tipiem
220ml 17 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Shiseido Adenogen Shampoo

(Matus atjaunojošs, enerģizējošs toniks/ šampūns)


Iegūstiet skaistus matus ar šo intensīvi, pilnība atjaunojošo skaistuma terapiju! Šī formula atjauno matu dabisko vitalitāti, piešķir tiem veselīgi biezu izskatu un dabisku, veselīgu spīdumu, paātrinot to augšanu. Toniks iedarbojas uz matu saknēm, vienlaicīgi palīdzot saglabāt tīru galvas ādu. Produkta sastāvā ir ekskluzīva viela – adenozīns. Adenozīns – jauns, spēcīgs matu augšanas stimulators, kurš ir atklāts Japānā. Adenozīns stimulē matu augšanu, iedarbojoties uz matu augšanas faktoriem, stimulē fibroblastu-7 (FGF-7), augšanas faktoru ANO endoteliālo asinsvadu faktoru (VEGF), vienlaicīgi uzlabojot galvas ādas mikrocirkulāciju un palīdzot uzlabot skābekļa piegādi matu saknēm. Atgūstiet dabiski skaistus matus, padarot tos atkal biezus, spīdīgus un spēcīgus! Lietojot šo matu augšanu atjaunojošo toniku, sajūtas būs atsvaidzinošas, taču ne lipīgas. Nesatur smaržvielas. Ieteicams gan sievietēm, gan vīriešiem. Piemērots visiem matu tipiem.

LIETOŠANA


Veltiet tikai 5 minūtes sava laika, lai padarītu matus neatkārtojami skaistus! Lietojiet divreiz dienā, no rīta un vakarā. Uzpiliniet toniku uz galvas ādas ( ne matiem) un ar maigām, apļveidīgām kustībām, iemasējiet to galvas ādā ar pirkstu galiem. Ja lietojiet pēc matu mazgāšanas – pārliecinieties, lai Jūsu mati un galvas āda ir pilnībā sausa.

Atsauksmes

Kā šampūns (nebojātiem, nekrāsotiem, gariem matiem) - vidēji. It kā ok, bet šajā cenu diapazonā ir daudz labāko variantu.
Tomēr kā ziepes sejai (ļoti sausai, alerģiskai ādai) - ideāli :D
Ilona 2020-05-20 11:13
Rakstīt atsauksmi