BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.05.-31.05.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms) -25% -25%
Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms)Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms)
Sensai

Luminous Sheer Foundation

Tonālais krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Akcija Populārs Izdevīgi

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
LS 102 Ivory Beige 30.00 ml
52,99 €

Produkta apraksts

Sensai Luminous Sheer Foundation

(Tonālais krēms)


Sensai Luminous Sheer Foundation izcili viegls šķidrais tonālais krēms. Āda iegūst mirdzoši zīdainu klājumu ar pielāgojamu intensitāti, kas neapslēpj ādas skaistumu, lai tā izskatītos gandrīz kā ne ar ko nenoklāta un vienmēr perfekti izgaismota. Galvenā sastāvdaļa: Koišimaru zīda ekstrakts, kas ir visas Sensai kosmētikas pamatsastāvdaļa. Tas veicina hialuronskābes sintēzi gan epidermas, gan dermas šūnās un mitrina ādu visas dienas garumā. Oriģinālais Sensai kosmētikas pigments Aura (oranžā un zaļā pigmenta savienojums) mazina ādas toņa neviendabību, piešķir veselīgu izskatu, saskan ar jebkura toņa ādu un piešķir tai spirgtu izskatu. Gaisīgā tekstūra maigi piegulst ādai, saplūst ar to un veido dabiski mirdzošu klājumu. Satur SPF 15 aizsargfiltru. 

LIETOŠANA


Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet. Sedzošākam efektam uzklājiet atkārtoti. Vienmērīgam klājumam perfekti iestrādājiet ādā. 

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi