Rituals Namasté Hydrating Overnight Cream Refill  (Nakts krēms) Rituals Namaste Hydrating Overnight Cream Refill  (Nakts krēms) Rituals Namaste Hydrating Overnight Cream Refill  (Nakts krēms) -20%
Rituals Namaste Hydrating Overnight Cream Refill  (Nakts krēms)Rituals Namaste Hydrating Overnight Cream Refill  (Nakts krēms)
Rituals

Namaste Hydrating Overnight Cream Refill

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Tavs 3 paraudziņš dāvanā! Lancome paraudziņš

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem trešo paraudziņu no Lancome!

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 20.09.-24.09.2021.

50 ml 42 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2021-09-13
līdz 2021-09-26
20,79 € 25,99 €

Produkta apraksts

Rituals Namaste Hydrating Overnight Cream Refill

(Nakts krēms)


Izrādi cieņu pret dabu un ādu, izmantojot šo ekoloģiski šiko uzpildi savam nakts krēmam no The Ritual of Namaste. Tas lieliski iederas tavā greznajā trauciņā, un satur to pašu lielisko formulu, kas sniedz ādai atpūtu un atjaunošanos, kas tai nepieciešams, lai atjaunotos, kamēr tu guli. Šis Hydrate līnijas krēms satur aktīvo kompleksu ar hialuronskābi un Indijas rozi, lai atjaunotu ādas mitruma līdzsvaru. Uzlaboti, dabiski ādas kopšanas līdzekļi ļauj ādai būt atsvaidzinātai un gatavai jaunai dienai. Šis ir intensīvs mitrinošs nakts krēms miegam. Tas palīdz atsvaidzināt un atjaunot ādu nakts laikā. Atklāj pilnīgu nakts rituālu, kā aktivizēt ādu miega laikā intensīvi mitrinātai, elastīgai ādai. Aktīvais mitrinošais komplekss ar hialuronskābi un Indijas rozi palīdz atjaunot ādu pa nakti. Dabiskās eļļas palīdz ārstēt ādu, padarot to atsvaidzinātu un gludu. Ik nakti āda tiek pārveidota, dehidrācijas rievas ir manāmi izlīdzinātas, sejas krāsa izskatās svaigāka, āda ir uzlādēta ar jaunu dzīvessparu. Uzmodini ādu, kas dziļi atjaunota ar ūdeni, izlīdzināta un nomierināta.Indijas roze gadsimtiem ilgi tika uzskatīta par skaistuma un mīlestības simbolu, un tās ūdens tiek plaši izmantots savu mitrinošo īpašību dēļ. Tīrības un gudrības simbols svētais lotoss ir pazīstams ar savām nomierinošajām un kopjošajām īpašībām. Aktīvs komplekss ar hialuronskābi un Indijas rozi palīdz atjaunot ādas mitruma līdzsvaru intensīvi mitrinātai, elastīgai ādai. Dabiski augu bāzes antioksidanti palīdz aizsargāt ādu no negatīvas ārējas ietekmes.Kā lietot uzpildes trauku: vispirms noņem tukšo iekšējo faklonu no trauciņa, nospiežot flakona apakšdaļu uz augšu. Pēc tam ievieto jauno uzpildes flakonu, ievietojot to trauciņā. Noņem uzpildes apvalku un spied flakonu stiklā, līdz atskan klikšķis. Tavs krēms tagad ir gatavs lietošanai.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi