REXALINE X-treme Renovator RichREXALINE X-treme Renovator Rich
REXALINE

X-treme Renovator Rich

Sejas krēms
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Nobriedušai ādai, Sausai ādai
50 ml 166 € par 100 ml
83 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

REXALINE X-treme Renovator Rich

(Reģenerējošs pretnovecošanās krēms)


Reģenerējošs pretnovecošanās krēms X-treme Renovator Rich apvieno Rexaline kompleksa un tā hialuronskābes pāra efektīvo iedarbību ar DWK (Deep Wrinkle Killer) kompleksu. Tā ir moderna un precīza tehnoloģija, kas iegūta medicīniskās izpētes rezultātā un apkaro krunciņas ar dziļu iedarbību. “Pašnovades galviņas” kapsula, kas satur lipopeptīdus, tiek izmantota kā viedais “nesējs”, specifiski fokusējoties uz šūnām, kas izraisa krunciņu veidošanos. Šis krēms ir bagātināts ar augu eļļu kompleksu, kas baro, mīkstina un nomierina ādu, savukārt Centella Asiatica (Āzijas centīlija) dziļi atjauno un baro ādu. Moderno tehnoloģiju formula, kas nodrošina globālu pretnovecošanās iedarbību. Āda nekavējoties kļūst mitrināta, maigāka un nostiprināta. Pakāpeniski dziļās krunciņas tiks aizpildītas, āda atjaunosies, kļūs stingrāka, tonizētāka, kā pēc “liftinga”. Ādas tonis izskatās jaunāks un atgūst mirdzumu. Krēmīgā, kūstošā tekstūra sniedz tūlītēju komforta sajūtu, neatstājot taukainas atliekas. Šis krēms ir piemērots ļoti sausai un/vai trauslai ādai. Jūs sajūsminās tā svaigais un diskrētais rožu aromāts! Neatkarīgās laboratorijās veikti gatavā produkta klīniskie testi: KRUNCIŅAS: [-55%](1) STINGRUMS: [80%] (2) MIRDZUMS: [90%](2) MITRINĀŠANA: [90%](2)
(1) Instrumentāls tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 10 sievietēm uz 28 dienām. (2) Pašnovērtēšanas tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 30 sievietēm uz 28 dienām.

LIETOŠANA


Uzklāt uz sejas un kakla ādas no rīta un vakarā pēc acu zonas krēma lietošanas. Ļoti sausai un/vai trauslai nobriedušai ādai. Lietošanas brīdinājumi: lietot tikai ārīgi. Izvairīties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Uzmanīgi izlasiet instrukcijas. Produkts jālieto tikai stingri saskaņā ar norādītajiem lietošanas veidiem. Pretējā gadījumā Id beauty neuzņemas nekādu atbildību.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!