Tikai e-veikalā! Douglas Adventes kalendārs! Vīriešu aromātiem -25%, pirkumam virs 49 EUR!

Kods: MEN25
REXALINE X-treme Face SculptREXALINE X-treme Face Sculpt
REXALINE

X-treme Face Sculpt

Serums sejai
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Nobriedušai ādai
2 x 15 ml
93 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

REXALINE X-treme Face Sculpt

(Sejas “arhitektūras” divfāžu serums)


Pirmo reizi – sejas “arhitektūras” divfāžu serums, kas iegūts uz moderno tehnoloģiju formulas bāzes, apvieno divus kopšanas produktus vienā, rūpējoties par visām skaistumkopšanas problēmām, kas saistītas ar ādas novecošanos. Šis produkts apvieno Rexaline kompleksa un tā hialuronskābes pāra efektīvo iedarbību ar DWK (Deep Wrinkle Killer) kompleksu. Tā ir moderna un precīza tehnoloģija, kas iegūta medicīniskās izpētes rezultātā un apkaro krunciņas ar dziļu iedarbību, atjaunojot enerģiju un vitalitāti. “Pašnovades galviņas” kapsula, kas satur lipopeptīdus, tiek izmantota kā viedais “nesējs”, specifiski fokusējoties uz šūnām, kas izraisa krunciņu veidošanos. Šis produkts ietver divas atšķirīgas formulas, kas ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu pilnu pretnovecošanās iedarbību: ① Ar glaucīnu un peptīdiem bagātināta slaidinoša formula, kas paredzēta sejas apakšdaļai (sejas-kakla ovāla daļa), lai to padarītu smalkāku, un izceltu kontūras. ② Apjomu sniedzoša formula, kas bagātināta ar peonijas ekstraktu, un paredzēta sejas augšdaļai (vaigu kauli-deniņi-piere), lai mazinātu krunciņas un smalkās līnijas, un padarītu ādu pilnīgāku un blīvāku. Āda tiek uzreiz padarīta gludāka, izgaismotāka un mirdzošāka. Pakāpeniski sejas un kakla ovāls tiek padarīts smalkāks un tvirtāks, sejas augšdaļa (deniņi un vaigi) tiek reģenerēta un padarīta pilnīgāka. Tiek mazinātas smalkās līnijas un dziļās krunciņas. Šis dubultais serums ir ideāli piemērots visiem nobriedušas ādas tipiem un sniedz divas ļoti jutekliskas tekstūras:

1. Viegla un kūstoša formula sejas un kakla ovālam ar vieglu uzklāšanu. 2. Krēmīga un maiga perlamutra formula, kas rada ilgstoša komforta sajūtu delikātajās sejas augšdaļas zonās.

Jūs sajūsminās tās svaigais un diskrētais rožu aromāts! Formula nesatur parabēnus.  Formulēts atsevišķai lietošanai. Nesamaisiet. Visiem nobriedušas ādas tipiem. Neatkarīgās laboratorijās veikti gatavā produkta klīniskie testi: NOSTIPRINOŠS: [86%](2) SLAIDINOŠS: [66%](2) KRUNCIŅAS: [-37%](1) APJOMA PIEŠĶIRŠANA: [90%](2)

(1) Instrumentāls tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 10 sievietēm uz 15 minūtēm.
(2) Pašnovērtēšanas tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 30 sievietēm uz 28 dienām.

LIETOŠANA


Uzklājiet serumu X-Treme Face Sculpt ar pirkstu galiem, uz iepriekš notīrītas sejas, veicot šādu procedūru:

① Uzklājiet slaidinošo serumu sejas apakšdaļā (sejas ovāls un kakls).

② Uzklājiet apjomu piešķirošo serumu sejas augšdaļā (vaigu kauli, deniņi un piere).

Lietošanas brīdinājumi: lietot tikai ārīgi. Izvairīties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Uzmanīgi izlasiet instrukcijas. Produkts jālieto tikai stingri saskaņā ar norādītajiem lietošanas veidiem. Pretējā gadījumā Id beauty neuzņemas nekādu atbildību.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!