REXALINE X-treme CorrectorREXALINE X-treme CorrectorREXALINE X-treme Corrector
REXALINE

X-treme Corrector

Krēms ādai ap acīm
ĀDAS TIPS/STĀVOKLIS: Nobriedušai ādai
15 ml 440 € par 100 ml
65,99 €
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ
Akcija! 10 EUR atlaide pirkumam virs 49 EUR TIKAI LIETOTNĒ 10 EUR* ATLAIDE PIRKUMIEM VIRS 49 EUR 02.-03.2023. *Atlaides nesummējas un neattiecas uz The Ordinary, Sisley, Tom Ford, La Mer, Dior, Balmain, Giorgio Armani Beauty zīmoliem un dāvanu kartēm. 02.10.-03.10.2023.

Produkta apraksts

REXALINE X-treme Corrector

(Ekspertu pretnovecošanās produkts acīm)


Acu zonas krēms X-treme Corrector apvieno ekskluzīvā Rexaline kompleksa un tā hialuronskābes pāra efektīvo iedarbību ar DWK (Deep Wrinkle Killer) kompleksu. Tā ir moderna un precīza tehnoloģija, kas iegūta medicīniskās izpētes rezultātā un apkaro krunciņas ar dziļu iedarbību. “Pašnovades galviņas” kapsula, kas satur lipopeptīdus, tiek izmantota kā viedais “nesējs”, specifiski fokusējoties uz defektīvām šūnām, kas izraisa krunciņu veidošanos. Tās formula, kas satur hialuronskābi un augu ekstraktus, mazina tumšos riņķus zem acīm un izceļ zonu ap acīm. Tetrapeptīdiem ir atbloķējoša iedarbība, kas novērš elastīguma zudumu un maisiņu veidošanos. Āda nekavējoties izskatīties “pacelta” un acu zonas defekti tiks slēpti. Pakāpeniski dziļās krunciņas tiks mazinātas, tumšie riņķi un maisiņi zem acīm izzudīs, skatiens kļūs gaišāks un jaunāks. Formula nesatur parabēnus. Neatkarīgās laboratorijās veikti gatavā produkta klīniskie testi: KRUNCIŅAS: [-40%](1) PRET TUMŠAJIEM RIŅĶIEM ZEM ACĪM: [83%](3) PRET MAISIŅIEM ZEM ACĪM: [87%](3) MITRINĀŠANA: [+69%](2)

(1) Instrumentāls tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 30 sievietēm uz 28 dienām.
(2) Pašnovērtēšanas tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 30 sievietēm uz 28 dienām.
(3) Instrumentāls tests, ko veica neatkarīgas AMA laboratorijas, testā piedaloties 10 sievietēm uz 2 stundām.

LIETOŠANA


Uzklājiet no rīta un vakarā uz zonas ap acīm, viegli iemasējiet, tad nedaudz papliķējiet ar pirkstiem, lai veicinātu produkta iekļūšanu ādā. Lietošanas brīdinājumi: lietot tikai ārīgi. Izvairīties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, tās skalot ar lielu daudzumu ūdens. Uzmanīgi izlasiet instrukcijas. Produkts jālieto tikai stingri saskaņā ar norādītajiem lietošanas veidiem. Pretējā gadījumā Id beauty neuzņemas nekādu atbildību.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU APLIKĀCIJU!