Q+A Hyaluronic Acid Body Wash Dušas želeja
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
Q+A Hyaluronic Acid Body Wash
(Dušas želeja)
Ķermeņa mazgāšanas līdzeklis ar hialuronskābi maigi attīra un mitrina ādu. Produkta sastāvā ir hialuronskābe, jūras aļģu ekstrakts un alvejas ekstrakts, kas intensīvi mitrina, nomierina un attīra ādu, nesausinot un nesavelkot to. Produktu ir pārbaudījuši dermatologi. Produkts ir piemērots vegāniem.
Lietošana
Viegli iemasējiet mitrā ādā, līdz veidojas putas. Rūpīgi izskalojiet.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
AQUA (WATER), SODIUM COCO-SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, HYALURONIC ACID, ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF JUICE, SODIUM HYALURONATE, SACCHARIDE ISOMERATE, MACROCYSTIS PYRIFERA (GIANT KELP) EXTRACT, LONICERA CAPRIFOLIUM (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, LONICERA JAPONICA (HONEYSUCKLE) FLOWER EXTRACT, SODIUM GLUCONATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CITRATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, LAURETH-4, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, LINALOOL.
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
Ellipsis Brands srl.
Sandyford, D18 NW62, Ireland
info@ellipsisbrands.com