BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris) Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris) Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris) Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris) Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris) -60% -60% -60%
Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris)Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner  (Acu laineris)
Pretty Vulgar

The Ink Gel Eyeliner

Acu zīmulis/kontūra
Akcija

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

60%  
Black List 6.00 g
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner

(Acu laineris)


Pretty Vulgar The Ink Gel Eyeliner acu laineris, kas satur lielu pigmenta daudzumu, ātri nožūst, ir ūdensizturīgs, un ar to var panākt precīzu līniju, kas ir ilgnoturīga, neiekrāso citas vietas un neizsmērējas. Acu lainera sastāvā ir linolskābe un linolēnskābe, kuras kopj acs plakstiņu, un tā konsistence ir izsmalcināti vienmērīga, krēmīga un viegli uzklājama. Uzklājiet to ar divpusējo otiņu Wing Master, katru reizi iegūstot nevainojamu līniju.

Atsauksmes

Ideāls produkts! Konsistence maiga, klājas viegli,neizsmērējas, turas perfekti. Patīk tas, ka patiešām ir ūdensizturīgs.
Laura 2020-09-07 10:15
Iespējams, kad ir kāds noslēpums, par kuru nezinu.. Pat pievienoto instrukciju izlasīju, ar domu - varbūt kas klātpacietai pastai jāliek, lai izveidotos gēla konsistence. Izmēģināju dažādas otiņas - bez rezultātiem. Pacieto drūpošo masu grūti ar otiņu paņemt. Ja tomēr tas ir izdarīts, riskējot sabojāt otiņu, uzvilkt līniju NAV iespējams. Pat uz rokas uzvilk ar šo pacieto pastu nevar, kur nu vēl uz plakstiņiem. Noteikti neiesaku
Aanna 2020-08-15 10:19
Rakstīt atsauksmi