Pineider Cuoio Nobile   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Pineider Cuoio Nobile   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) Pineider Cuoio Nobile   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim) -40%
Pineider Cuoio Nobile   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)Pineider Cuoio Nobile   (Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)
Pineider

Cuoio Nobile

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Āda, Pačūlija, Bergamote, Tonka pupas
Akcija
100 ml 107 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-01-06
līdz 2020-02-02
107,40 € 179 €

Produkta apraksts

Pineider Cuoio Nobile 

(Parfimērijas ūdens sievietei un vīrietim)


Pineider Cuoio Nobile biofiziķis un rakstnieks ar ilgstošu interesi par smaržu Luka Turīns (Luca Turin) savā esejā „Smarža” definē ādu (Cuoio) kā „klasiskā parfimērijā neskartu pieminekli un tīrāko luksusa emanāciju, kas iesprostota pudelītē”. Mēs sākām pētīt šo aromātu no šīs definīcijas un izveidojām bagātīgu smaržu, siltu un juteklisku. Tā bija pirmā Pineider smarža un 2011. gadā kļuva par Parfimērijas akadēmijas finālisti nominācijā „Nišas smaržu labākās kombinācija 2012” (“Best olfactory creation of Niche Perfumes 2012”). Cuoio Nobile atveras ar citrusaugļu noti no bergamotes un mandarīna. Vērtīgo galbanuma sveķu esences akcenti tai piešķir īpašu oriģinalitāti. Pamatnoti raksturo spēcīga ādas smarža, kas ir galvenais smaržas būtības interpretētājs. Patīkamās un noturīgās pačūlijas, ozolkoka un tabakas notis piešķir smaržai neparastu noturību. Sarkankoka izmantošanu un dizainu ir iedvesmojušas senās metodes, kas palīdzēja atspoguļot bergamotes būtību. Nesenie pētījumi liecina, ka cilvēki uztver koku kā cēlu materiālu un koks pozitīvi ietekmē viņu emocionālo labsajūtu. Metāla detaļas ir personalizētas un izgatavotas Zamak tehnikā. Iepakojums ir papildināts ar divām etiķetēm no dārgā Pineider kartona, kas izgatavots Itālijā. Pudeles vāciņš ir izveidots Zamak tehnikā, pārklāts ar kaldinātu briežādu brūnā vai ziloņkaula krāsā, vienmēr izgatavots visaugstākajā meistarības pakāpē. Āda simbolizē kolekcijas „aristokrātismu”.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Mandarīns Galbanums Lavanda
Bergomote Mandarīns Galbanums Lavanda

Sirds notis


Baltā āda     Toskānas ciprese      
Baltā āda     Toskānas ciprese      

Pamata notis


Pačūlijas esence Tonka pupas Ozola sūna Pačūlija Tabaka
Pačūlijas esence Tonka pupas Ozola sūna Pačūlija Tabaka

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi