Payot Uni Skin Jour 50 ml  (Ādas toni izlīdzinošs un koriģējošs krēms) Payot Uni Skin Jour (Ādas toni izlīdzinošs un koriģējošs krēms)
Payot Uni Skin Jour 50 ml  (Ādas toni izlīdzinošs un koriģējošs krēms)Payot Uni Skin Jour (Ādas toni izlīdzinošs un koriģējošs krēms)
Payot

Uni Skin Jour

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Payot Uni Skin Jour 50 ml

(Ādas toni izlīdzinošs un koriģējošs krēms)


Ādas toni izlīdzinošs un koriģējošs krēms. Cīnās pret šūnu darbības traucējumiem, kas izraisa nevienmērīgu ādas toni (pigmentācijas plankumus, nespodru ādu, rētas, apsārtumu). Novērš jaunu ādas nepilnību rašanos. Atjauno ādas gaismas atstarošanas spēju un padara to starojošu. Samtainas putas, kas rada maigu sajūtu. 

Rezultāti:

  • Āda ir gludāka.
  • Ādas tonis ir izlīdzināts, vienmērīgs un starojošs.
  • Āda saglabājas jauneklīga

Uni Perfect komplekss: 

  • EPIGENOMILS - (kliņģerītes ziedu ekstrakts) Spēcīga patentēta sastāvdaļa, iegūta no kliņģerītes ziediem, aizsargā DNS vidi šūnās, kā arī saglabā visu ādas šūnu (keratinocītu, fibroblastu, melanocītu u.c.) labu funkcionēšanas spēju un kvalitāti.
  • KIVI un Āzijas augi - Īsts vitamīnu kokteilis ar C, B9 un K vitamīnu, kā arī minerālvielām (varš, kālijs u.c.). Tam piemīt spēcīga antioksidējoša iedarbība, tas uzlabo ādas funkcijas un stimulē ādas dabisko lobīšanos, lai ādas veselīgās šūnas varētu nonākt virsējos slāņos.
  • KRESE - Gadsimtiem ilgi lietota organisma attīrīšanai. Krese stimulē ādas dabisko attīrīšanos jeb detoksifikāciju un nodrošina aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem ārējā vidē.

LIETOŠANA


Uzklāt katru rītu uz perfekti attīrītas sejas pēc tam, kad veikta UNI SKIN paredzētā stimulējošā masāža.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi