Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer  (Enerģiju sniedzošs mitrinošs gēls sejai) Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer  (Enerģiju sniedzošs mitrinošs gēls sejai) Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer  (Enerģiju sniedzošs mitrinošs gēls sejai) Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer  (Enerģiju sniedzošs mitrinošs gēls sejai) -41%
Origins

GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana Akcija
Dāvana! Origins Overnight Mask

Iegādājoties divus Origins ādas kopšanas līdzekļus, saņemsi DĀVANĀ Origins Overnight Mask (30ml).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 02.10.-31.10.2020. ***Tikai E-VEIKALĀ 

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama
50 ml 51 € par 100 ml
25,49 €
30 ml 58 € par 100 ml
17,49 €
75 ml 27 € par 100 ml
19,99 € 33,99 €

Produkta apraksts

Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer

(Enerģiju sniedzošs mitrinošs gēls sejai)


Origins GinZing Oil-Free Energy-Boosting Gel Moisturizer netaukains, enerģiju sniedzošs mitrinošs gēls, kas palīdzēs pamosties ādai, kura ir blāva un nogurusi, mitrinot to 72 stundas. Iedarbība: Nodrošina 72 stundas ilgu mitrināšanu, jo atdzīvina ādas dabisko mirdzumu. Kafija un žeņšeņs atsvaidzina un tonizē ādu, savukārt Hydra-Hug™ tehnoloģija palīdz ilgstoši uzturēt veselīgu ādas mitrumu. Jūsu āda pamodīsies no snaudas un izskatīsies gluži svaiga! Greipfrūta, citrona un krūzmētras ēterisko eļļu kokteilis dabiski atmodina maņas. 

Atsauksmes

Nepatika, ka jau pavisam nedaudz uzklājot, veido tādu kā virskārtiņu, "plēvīti", kura, viegli paberzējot, iet nost no sejas. Sajūta, ka sejas āda tomēr simtprocentīgi nav mitrināta.
Zane 2019-11-27 19:35
Rakstīt atsauksmi