Origins By All Greens™ Foaming Deep Cleansing Mask (Dziļi attīroša sejas maska) Origins By All Greens™ Foaming Deep Cleansing Mask  (Dziļi attīroša sejas maska) Origins By All Greens™ Foaming Deep Cleansing Mask 70 ml  (Dziļi attīroša sejas maska)
Origins By All Greens™ Foaming Deep Cleansing Mask  (Dziļi attīroša sejas maska)Origins By All Greens™ Foaming Deep Cleansing Mask 70 ml  (Dziļi attīroša sejas maska)
Origins

By All Greens™ Foaming deep cleansing mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Normālai ādai, Kombinētai ādai, Taukainai ādai, Problemātiskai ādai
70 ml 49 € par 100 ml
33,99 €

Produkta apraksts

Origins By All Greens™ Foaming Deep Cleansing Mask With Green Tea, Spirulina and Spinach 70 ml

(Dziļi attīroša sejas maska)


Vairāk nekā tikai maska! Šī krēmīgā mālu maska pārvēršas seju attīrošās putās. Mālu maska atbrīvos aizsprostotās poras detoksicējot, bet putas maigi, bet dziļi attīrīs ādu, nenoārdot ādas aizsargslāni. Bagātīgs antioksidantu, vitamīnu un minerālvielu avots, kura sastāvā ir barības vielām bagātā spirulīna, spināti un zaļā tēja, kas pazīstami ar savām detoksicējošajām īpašībām. No kokosriekstiem iegūtās attīrošās vielas un kaolinīta māli atbrīvo ādu no netīrumiem un piesārņojuma, kas kaitē ādai un aizsprosto poras. Tā rezultātā āda tiek dziļi un pilnīgi attīrīta. Vēsa, nevainojami tīra un svaiga sajūta.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi