ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser  (Attīroša  eļļa) ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser  (Attīroša  eļļa) ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser  (Attīroša  eļļa) -20%
ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser  (Attīroša  eļļa)ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser  (Attīroša  eļļa)
ONE.TWO.FREE!

Miracle Oil Cleanser

Attīroša eļļa
Ādas tips/stāvoklis: Ļoti sausai ādai, Sausai ādai, Visiem ādas tipiem
Akcija
100 ml 14 € par 100 ml Akcija spēkā:
no 2020-05-18
līdz 2020-06-07
14,39 € 17,99 €

Produkta apraksts

ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser

(Attīroša  eļļa)


ONE.TWO.FREE! Miracle Oil Cleanser sāksim! Attīra, baro, izlīdzina un mīkstina ādu, nepadarot to taukainu. Maigi noņem grima pamatu, lūpukrāsu un acu kosmētiku. Nepieļauj ādas izžūšanu, kā arī pārmērīgu ādas taukošanos. Stiprina ādas dabisko aizsargbarjeru.

LIETOŠANA


Pirms lietošanas sakratīt (fermentētās aktīvās sastāvdaļas to blīvuma dēļ var nogulsnēties iepakojuma apakšā). Maigi ieziediet uz sausas ādas. Atšķaidiet, rūpīgi noskalojiet un nosusiniet ādu. Šo līdzekli var izmantot arī ar vates plāknīti acu kosmētikas noņemšanai. Lai optimāli sagatavotu ādu visu turpmāk lietoto skaistumkopšanas līdzekļu maksimāli efektīgai iedarbībai, notīra seju vēlreiz ar mūsu dziļi attīrošo produktu Favourite Foaming Cleanser vai arī turpina sejas kopšanu, veicot pārējās darbības. Dermatoloģiski pārbaudīts. Sastāvā ietilpst: Fermentētas olīvas: satur taukskābes, kas palīdz saglabāt gludu ādu un atbalsta ādas aizsargbarjeru. Auksti spiesta vīnogu kauliņu eļļa: satur omega taukskābes, kas stiprina un aizsargā ādas aizsargbarjeru, kā arī nomierinošo E vitamīnu ar antioksidanta un pretiekaisuma īpašībām.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

https://www.douglas.lv/lv/katalogs/matu-kopsana/