ONE.TWO.FREE! Magic Toner Sejas toniks
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
ONE.TWO.FREE! Magic Toner
(Sejas toniks)
ONE.TWO.FREE! Magic Toner grims notīrīts – laiks barot ādu! Attīra, mitrina un sagatavo ādu turpmākajām kopšanas darbībām. Kā universāls līdzeklis tas maigi attīra un sagatavo ādu turpmākajām skaistumkopšanas darbībām. Fermentētais raugs nodrošina minerālvielas, aminoskābes un vitamīnus , kā arī stimulē šūnu atjaunošanās procesus. Alveja un hialuronskābe nodrošina ilgstošu un dziļu mitrināšanu. Āda tiek tonizēta, atsvaidzināta un padarīta tvirtāka.
LIETOŠANA
Pirms lietošanas sakratīt. No rīta un vakarā ar vates plāksnīti vai vieglām pliķējošām kustībām uzklāj nelielu daudzumu sejas ādai un pēc tam turpina citas ādas kopšanas darbības. Sastāvā ietilpst: Fermentēts rauga filtrāts, Bifida fermentu filtrāts: dziļi mitrina, bagātīgi satur minerālvielas, aminoskābes un vitamīnus. Hialuronskābe: efektīvi uzlabo ādas tvirtumu un mitrināšanu. Alveja: dabisks mitrinātājs, kas nepieļauj transepidermas ūdens zudumu.
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
"Aqua, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Bifida Ferment Filtrate, Saccharomyces Ferment Filtrate, Polyglyceryl-10 Laurate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Parfum, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Sodium Hyaluronate, Alkanna Tinctoria Root Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Dipropylene Glycol, Citric Acid, Linalool, Geraniol"
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
ULTIMATE SKIN AESTHETICS GMBH
Luise-Rainer-Straße 7-10 Düsseldorf 40235 DE - GERMANY
info@ultimateskinaesthetics.com