ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream  (Acu krēms) ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream  (Acu krēms) ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream  (Acu krēms)
ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream  (Acu krēms)ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream  (Acu krēms)
ONE.TWO.FREE!

Eye Wonder Cream

Acu krēms
Jaunums
15 ml 133 € par 100 ml
19,99 €

Produkta apraksts

ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream

(Acu krēms)


ONE.TWO.FREE! Eye Wonder Cream jūs izskatāties lieliski! Mazina acu zonas pietūkumu un nodrošina svaiguma sajūtu. Nomierinošais Eye Wonder Cream krēms baro un izlīdzina ādu ap acīm. Fermentēta sojas pupiņu eļļa un augsta garo un īso ķēžu hialuronskābes koncentrācija, palīdz mitrināt un stimulēt ādu, padarot to tvirtu un starojoši skaistu. Tas acīmredzami mazina smalkās krunciņas un tumšos lokus zem acīm. Pateicoties īpašajai konsistencei, krēms ātri iesūcas, nav taukains un ir īpaši labi piemērots uzklāšanai no rīta zem korektora un pirms tušas uzklāšanas, novēršot “pandas acu” veidošanās risku.

LIETOŠANA


Vieglām pliķējošām kustībām uzklāj ādai ap acīm, līdz pilnībā iesūcies. Krēmu Eye Wonder Cream lieto no rīta un vakarā. Sastāvā ietilpst: Bacillus baktērija/folijskābe/sojas pupiņu fermenta ekstrakts + rīsu fermenta filtrāts: spēcīgs antioksidants ar nomierinošu un barojošu efektu. Syn-Coll: efektīvs ķermeņa kolagēna ražošanas stimulētājs, kas nodrošina gludāku, jauneklīgāka izskata ādu. Garo un īso ķēžu hialuronskābe: spēcīgs mitrinātājs, dziļi mitrina, ar ādas tvirtumu uzlabojošu iedarbību.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi