MontBlanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim) MontBlanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim) Mont Blanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim) Mont Blanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim) Mont Blanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Mont Blanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim)Mont Blanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim)Mont Blanc Explorer   (Parfimērijas ūdens vīrietim)
MontBlanc

Explorer

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Koksne, Āda, Vetīvers, Pipari, Pačūlija, Bergamote, Kakao
Populārs
60 ml 108 € par 100 ml
64,99 €
30 ml 148 € par 100 ml
44,49 €

Produkta apraksts

Mont Blanc Explorer 

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Aromāta Mont Blanc Explorer  radīšanā spēkus apvienoja trīs izcili Givaudan talanti: Žordi Fernandess (Jordi Fernandez), Antuāns Mezondjū (Antoine Maisondieu) un Olivjērs Pešo (Olivier Pescheux). Šajā unikālajā sadarbības procesā katrs no viņiem ieguldīja savas zināšanas par konkrētām sastāvdaļām un savu emocionālo pieredzi gan kā smaržu ekspertiem, gan kā ceļotājiem. Kopīgiem spēkiem viņi ir uzbūvējuši inovatīvu smaržu piramīdu, kas aicina doties īstā izziņas ceļojumā, lai atklātu visaugstvērtīgākās un izsmalcinātās smaržas. Augšējās notīs ar sprādziena spēku atveras neapvaldītā Itālijas bergamote, kas bruģē ceļu aromāta spilgtajām, enerģiskajām un optimistiskajām sirds notīm. Šī īpašā OrPur® bergamote ir kā ziedu, zaļumu un intensīvi svaigu nošu salūts, kas piepeši rada vēlmi aizceļot uz dienvidiem. Savukārt aromāta sirds notis aizved ceļojumā uz attālāko Haiti nostūri, uz Leskajas reģionu pašos salas dienvidrietumos, kur saskaņā ar organiskās lauksaimniecības un ētikas principiem tiek audzētas visaugstvērtīgākās vetivērijas. Visu pasaules parfimēru iecienītajai Haiti vetivērijas eļļai nav līdzinieku, un tā izceļas ar dūmakainām niansēm un vieglu lazdu riekstu pieskaņu. OrPur® vetivērija, kas aug tikai šajā salas reģionā un ir iegūta ar unikālu tvaika destilācijas metodi, lepni akcentē vīrišķīgumu, vienlaikus saglabājot savu dabisko raksturu. Patiesai harizmai nekādas viltības nav vajadzīgas. Pēdējā pietura ir Indonēzijā, Borneo austrumos, pašā lietusmežu sirdī. Esam nonākuši Sulavesi salā, lai atklātu jaunu nepārspējamas kvalitātes pačūliju. Šī pačūlija tiek selekcionēta īpaši Montblanc parfīmu vajadzībām. Tās neatkārtojamā un reibinošā koksnes toņu struktūra ir asā, modernā un dabiski elegantā aromāta Mont Blanc Explorer dvēsele. Aromāta izskaņā ar pieaugošu siltumu uzplaukst ambrai līdzīgā ekskluzīvā Ambrofix™ molekula. Tā vienlaikus ir daudzslāņaina, eksplozīva, dziļa un niansēm bagāta. Inovatīvās pamata notis aiznes mūsu eleganto ceļotāju uz ļoti juteklisku pasauli, kur gaisā virmo gatavība nākamajiem piedzīvojumiem.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Pipari Salvija  
Bergomote Pipari Salvija  

Sirds notis


Āda     Vetivers      
Āda     Vetivers      

Pamata notis


Pačūlija Kakao Akigala koks Ambroksāns  
Pačūlija Kakao Akigala koks Ambroksāns  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi