UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  3 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-V 9:00-17:00)

MontBlanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim) MontBlanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim) MontBlanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Mont Blanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Mont Blanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Mont Blanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Mont Blanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Mont Blanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Mont Blanc Explorer  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
MontBlanc

Explorer

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Citrusi, Koksne, Āda, Vetīvers, Pipari, Pačūlija, Bergamote, Kakao
Dāvana Populārs
Dāvana! YvesSsaintLaurent Black Opium Eau De Parfum Extreme 1,2ml - Tavs 3. paraudziņš dāvanā!

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv, DĀVANĀ saņem YvesSsaintLaurent Black Opium Eau De Parfum Extreme jaunuma paraudziņu (1,2ml)

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 29.07.-01.08.2021.

Dāvana! Douglas iepirkumu soma

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 70 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem Douglas ietilpīgu iepirkumu somu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 01.08.-31.08.2021.

100 ml 88 € par 100 ml
88 €
60 ml 110 € par 100 ml
65,99 €
30 ml 153 € par 100 ml
45,99 €

Produkta apraksts

Mont Blanc Explorer 

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Aromāta Mont Blanc Explorer  radīšanā spēkus apvienoja trīs izcili Givaudan talanti: Žordi Fernandess (Jordi Fernandez), Antuāns Mezondjū (Antoine Maisondieu) un Olivjērs Pešo (Olivier Pescheux). Šajā unikālajā sadarbības procesā katrs no viņiem ieguldīja savas zināšanas par konkrētām sastāvdaļām un savu emocionālo pieredzi gan kā smaržu ekspertiem, gan kā ceļotājiem. Kopīgiem spēkiem viņi ir uzbūvējuši inovatīvu smaržu piramīdu, kas aicina doties īstā izziņas ceļojumā, lai atklātu visaugstvērtīgākās un izsmalcinātās smaržas. Augšējās notīs ar sprādziena spēku atveras neapvaldītā Itālijas bergamote, kas bruģē ceļu aromāta spilgtajām, enerģiskajām un optimistiskajām sirds notīm. Šī īpašā OrPur® bergamote ir kā ziedu, zaļumu un intensīvi svaigu nošu salūts, kas piepeši rada vēlmi aizceļot uz dienvidiem. Savukārt aromāta sirds notis aizved ceļojumā uz attālāko Haiti nostūri, uz Leskajas reģionu pašos salas dienvidrietumos, kur saskaņā ar organiskās lauksaimniecības un ētikas principiem tiek audzētas visaugstvērtīgākās vetivērijas. Visu pasaules parfimēru iecienītajai Haiti vetivērijas eļļai nav līdzinieku, un tā izceļas ar dūmakainām niansēm un vieglu lazdu riekstu pieskaņu. OrPur® vetivērija, kas aug tikai šajā salas reģionā un ir iegūta ar unikālu tvaika destilācijas metodi, lepni akcentē vīrišķīgumu, vienlaikus saglabājot savu dabisko raksturu. Patiesai harizmai nekādas viltības nav vajadzīgas. Pēdējā pietura ir Indonēzijā, Borneo austrumos, pašā lietusmežu sirdī. Esam nonākuši Sulavesi salā, lai atklātu jaunu nepārspējamas kvalitātes pačūliju. Šī pačūlija tiek selekcionēta īpaši Montblanc parfīmu vajadzībām. Tās neatkārtojamā un reibinošā koksnes toņu struktūra ir asā, modernā un dabiski elegantā aromāta Mont Blanc Explorer dvēsele. Aromāta izskaņā ar pieaugošu siltumu uzplaukst ambrai līdzīgā ekskluzīvā Ambrofix™ molekula. Tā vienlaikus ir daudzslāņaina, eksplozīva, dziļa un niansēm bagāta. Inovatīvās pamata notis aiznes mūsu eleganto ceļotāju uz ļoti juteklisku pasauli, kur gaisā virmo gatavība nākamajiem piedzīvojumiem.AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Pipari
 • Salvija
Sirds notis

 • Āda
 • Vetivers
Pamata notis

 • Ambroksāns
 • Kakao
 • Pačūlija
 • Agarkoks

Atsauksmes

Fantastisks aromāts...
Inga 2021-05-08 13:39
Rakstīt atsauksmi