BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

MontBlanc Legend Eau de Parfum  (Parfimērijas ūdens vīrietim) MontBlanc Legend Eau de Parfum  (Parfimērijas ūdens vīrietim) MontBlanc Legend Eau de Parfum  (Parfimērijas ūdens vīrietim) MontBlanc Legend Eau de Parfum  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
MontBlanc Legend Eau de Parfum  (Parfimērijas ūdens vīrietim)MontBlanc Legend Eau de Parfum  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
MontBlanc

Legend Eau de Parfum

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Koksne
Dāvana
Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

100 ml 86 € par 100 ml
86 €
50 ml 126 € par 100 ml
62,99 €

Produkta apraksts

MontBlanc Legend Eau de Parfum

(Parfimērijas ūdens vīrietim)


Kopš aromāta Montblanc Legend laišanas klajā 2011. gadā tas ir iekarojis vīriešu sirdis visā pasaulē, pateicoties tā neaizmirstami svaigajai interpretācijai par slaveno paparžu jeb fougère akordu, kā arī Pītera Lindberga uzņemtajai atmiņā paliekošajai reklāmas kampaņai ar Saimonu Klarku. Izteiksmīga klasika vīriešiem — Montblanc ikoniskais aromāts jau ir pieejams nepiespiesti elegantā un svaigā versijā kā Montblanc Legend Spirit (2016) un īpaši pavedinošā koksnes un austrumniecisku nošu versijā kā Montblanc Legend Night (2018). Tikai būtiskākais “Šajā versijā jūs atradīsiet aromāta Legend personību ar bergamotes, tīra jasmīna un sūnu akordu,” skaidro Olivjē Pešo, kurš radīja gan oriģinālo Montblanc Legend aromātu, gan parfimērijas ūdeni, “bet tā ir ieguvusi jaunas šķautnes: svaigas vijolīšu lapas, ko izceļ magnētiski pievilcīgā magnolijas ziedu nots un aizraujošā aromāta izskaņa ar vibrējošiem koksnes un ādas akordiem.” Legend cienītāji atkal sastaps aromāta notis, kuras reiz iekaroja viņu sirdis, bet tagad — koncentrētākā versijā ar izteiksmīgāku raksturu, kas paliks uz ādas visa vakara garumā.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Vijolītes lapas
Sirds notis

  • Magnolija
Pamata notis

  • Koksne

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi