SKAISTUMA IZPĀRDOŠANA LĪDZ -40% | 06.01.-02.02.2020.

Mercedes-Benz Mercedes Benz Select  (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes-Benz Mercedes Benz Select  (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes-Benz Mercedes Benz Select  (Tualetes ūdens vīrietim) Mercedes-Benz Mercedes Benz Select  (Tualetes ūdens vīrietim)
Mercedes-Benz Mercedes Benz Select  (Tualetes ūdens vīrietim)Mercedes-Benz Mercedes Benz Select  (Tualetes ūdens vīrietim)
Mercedes-Benz

Mercedes Benz Select

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Augļi, Muskuss, Pipari, Pačūlija, Bergamote
Populārs
50 ml 120 € par 100 ml
59,99 €
100 ml 80 € par 100 ml
79,99 €

Produkta apraksts

Mercedes-Benz Mercedes Benz Select

(Tualetes ūdens vīrietim)


Mercedes-Benz Mercedes Benz Select klasisks, elegants un vienmēr mūsdienīgs tualetes ūdens. Vīrietis, kurš lieto šo aromātu ir džentelmenis, ceļotājs, viņš mīl luksusa vidi un viņam jau ir dzīves pieredze. Viņš ir harizmātisks, pievilcīgs un elegants... bet bez pārspīlējuma - pilnīgā harmonijā ar vīrišķo Mercedes Benz visumu. Ļoti efektīvas, liesmojošas, dzirkstošas un augļainās virsnotis piešķir raksturu šim aromātam ar sulīgo bergamoti, kas savijas ar upenēm.  To izceļ sirdsnots aromātiskais akords ar svaigo piparmētras un ābolu niansi. Izskaņā atpazīstams ambras ar muskusu un vērtīgo pačūliju, kas virmo stundām ilgi un padara šo aromātu neaizmirstamu un mūsdienīgu... Šis aromāts ir atšķirīgs no tradicionālajiem vīriešu parfīmu stereotipiem; Select vīrietis ir ne tikai pavedinātājs...  Inteliģents, ambiciozs, harizmātisks, izsmalcināts, viņš nevilcināsies ne mirkli darīt to, kas nepieciešams, lai iegūtu, ko viņš vēlas. Pasaules mīlnieks, kas var pavedināt sievietes visā pasaulē... un kurā ikviens vīrietis var atpazīt sevi. Pudeles dizains ir gluds un ieturēts stingrās līnijās. Tā izskatās kvadrāta formas, bet ļoti neparasta veida: tīrajām taisnajām līnijām mijoties ar izliekto līniju jutekliskumu. 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Bergomote Upenes    
Bergomote Upenes    

Sirds notis


      Pipari Ābols    
      Pipari Ābols    

Pamata notis


  Ambra Muskuss Pačūlija  
  Ambra Muskuss Pačūlija  

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi