Marvis Cinnamon Mint toothpaste  (Zobu pasta ar kanēļa un piparmētras garšu) Marvis Cinnamon Mint toothpaste  (Zobu pasta ar kanēļa un piparmētras garšu)
Marvis Cinnamon Mint toothpaste  (Zobu pasta ar kanēļa un piparmētras garšu)Marvis Cinnamon Mint toothpaste  (Zobu pasta ar kanēļa un piparmētras garšu)
Marvis

Cinnamon Mint Toothpaste

Zobu pasta
25 ml 18 € par 100 ml
4,45 €

Produkta apraksts

Marvis Cinnamon Mint Toothpaste

(Zobu pasta ar kanēļa un piparmētras garšu)


Marvis ir klasiska zobu pasta: tā tiek ražota izmantojot tradicionālas metodes, kas garantē bagātīgu, krēmīgu tekstūru un tādēļ jo īpaši efektīvu, lai pastiprinātu garšu un nodrošinātu atsvaidzinošu, aizsargājošu un balinošu efektu. Marvis no jauna atklāj priekšstatu, kas ir zobu pasta, pārvēršot ikdienišķu darbību par patiesu dzīves baudījumu, atklājot un izbaudot jaunas garšas sajūtas. Marvis Kanēļa Piparmētras zobu pastas kanēļa eksotiskais saldums triumfē pār piparmētras un mentola asumu veidojot neparasti atsvaidzinošu, tropisku, aromātisku kombināciju, kas valdzina un saviļņo jau pēc pirmās nogaršošanas reizes. Marvis formula garantē: baltus, aizsargātus zobus, svaigu elpu visas dienas garumā. Palīdz novērst zobu bojāšanos un  zobakmens veidošanos.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi