Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas) Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas) Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas) Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas) Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas) Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas) Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas)
Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas)Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow  (Acu un vaigu ēnas)
Madara

Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow

Acu ēnas

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
65 Lizard 4.00 ml
21,99 €

Produkta apraksts

Madara Guilty Shades Eye & Cheek Multi-Shadow

(Acu un vaigu ēnas)


Dabīgas, ECOCERT/Cosmos sertificētas, multifunkcionālas acu un vaigu ēnas. Smalka, šķidra tekstūra. Atkarībā no izvēlētā toņa un vēlamā tēla uzklāj uz acu plakstiņiem, vaigu kauliem, deniņiem, lūpām. Ērti lietojamas, pateicoties īpašajam aplikatoram, kas ļaus atsvaidzināt rezultātu visas dienas garumā. Formula bagātināta ar ādu kopjošo un mīkstinošo alveju, vitamīniem C un E, kā arī mitrinošo hialuronskābi un smalkiem dabīgas izcelsmes minerāliem, kas piešķirs ādai neparastu toni un mirdzumu. Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, 100% piemērotas vegāniem.

LIETOŠANA


Uzklāj ar aplikatoru vai otiņu, izlīdzini ar pirkstiem vai piemērotu dekoratīvās kosmētikas aplikatoru.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi