Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs) Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs) Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs) Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs) Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs) Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs)
Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs)Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter  (Šķidrais izgaismotājs)
Madara

Cosmic Drops Buildable Highlighter

Izgaismojošs mirdzums

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
1 Naked Chromosphere 13.50 ml
24,99 €

Produkta apraksts

Madara Cosmic Drops Buildable Highlighter

(Šķidrais izgaismotājs)


Dabīgs un ECOCERT/Cosmos sertificēts šķidrais izgaismotājs. Lieto vienā kārtā, lai piešķirtu ādai vieglu mirdzumu, vai uzklāj vairākos slāņos patiešām žilbinošam efektam. Lieto, lai piešķirtu sejai papildu izteksmību, izceļot sejas augstākos punktus – vaigu kaulus, virslūpas bedrīti, pieri, deguna līniju u. tml. Kopjoša, mitrinoša formula ar alveju, mellenes un peonijas saknes ekstraktiem, hialuronskābi un vitamīniem C un E. Piemērots visiem ādas tipiem. Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, 100% vegānisks.

LIETOŠANA


Lieto, virs tonālā krēma, lai izceltu sejas augstākos punktus. Uzklāj un izlīdzini ar pirkstiem vai piemērotu aplikatoru. Sajauc ar ikdienas mitrinātāju vai pievieno pāris lāses savam tonālajam krēmam – tā piešķirsi sejas ādai papildu mirdzumu. Piemērots arī ķermeņa ādai. Pirms lietošanas sakratīt.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi