BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.03.-31.03.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums) MAC Versicolour Lip Stain (Lūpu spīdums)
MAC

Versicolour Lip Stain

Lūpu krāsa
Dāvana
Dāvana! MAC kosmētikas somiņa un produktu miniatūras

Iegādājoties MAC kosmētiku 55 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ MAC kosmētikas somiņu, pilna izmēra lūpu krāsu un sejas fiksatora miniatūru. 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 04.03.-21.03.2021. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Always& Forever 1.00 gab.
Šobrīd nav

Produkta apraksts

MAC Versicolour Lip Stain

(Lūpu spīdums)


Izcils spīduma un krāsas apvienojums šķidrā lūpu krāsā, kas saplūst ar lūpām, piešķir glazētu spīdumu un ir neticami noturīga. Lūpu krāsas sastāvā ir mīkstinošas eļļas, un tās krēmīgā, vieglā tekstūra saglabā spilgtumu, mirdzumu un sniedz komfortablu sajūtu — šī lūpu krāsa arī neplaisā un nelobās. Dzīvespriecīgie toņi uz lūpām ir gluži kā enerģijas lādiņš, un tie ir noturīgi visas dienas garumā (un arī nakts).

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi