BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Mac Lightful C + Coral Grass Cleanser  (Attīrošas putas sejai) Mac Lightful C + Coral Grass Cleanser  (Attīrošas putas sejai)
MAC

Lightful C + Coral Grass Cleanser

Attīrošas putas
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
100 ml 30 € par 100 ml
30 €

Produkta apraksts

Mac Lightful C + Coral Grass Cleanser

(Attīrošas putas sejai)


Mac Lightful C + Coral Grass Cleanser atsvaidzinošas, krēmveida blīvas putas, kas maigi un rūpīgi attīra sejas ādu. Izgaismo un mitrina – Lightful C ar visjaunāko atsvaidzināšanas tehnoloģiju palīdzību padara ādu gludāku un starojošu, sniedzot tūlītēju efektu, kas saglabājas ilgstoši. Tagad, pateicoties salikornijas piedevai, tiek panākta vēl dziļāka mitrināšana un ādas atsvaidzināšana ik dienu, kā arī laba aizsardzība pret apkārtējās vides kaitīgo iedarbību un brīvo radikāļu bojājumiem. Rezultāts. Sejas āda ar dabiska starojuma izskatu, kas gatava fotokamerai. Visiem ādas tipiem/ Jūtīgai ādai. Nomazgā make-up

LIETOŠANA


Samitrināt sejas ādu ar ūdeni un nelielu daudzumu uzklāt uz ādas un apļveida kustībām maigi iemāset ādā un no skalot ar ūdeni. Noņem arī kosmētiku acu zonā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi