Lumene Valo Brightening Day Fluid Mineral SPF30  (Dzidrinoša dienas emulsija ar minerālfiltru SFP30)Lumene Valo Brightening Day Fluid Mineral SPF30  (Dzidrinoša dienas emulsija ar minerālfiltru SFP30)Lumene Valo Brightening Day Fluid Mineral SPF30  (Dzidrinoša dienas emulsija ar minerālfiltru SFP30)Lumene Valo Brightening Day Fluid Mineral SPF30  (Dzidrinoša dienas emulsija ar minerālfiltru SFP30)
Lumene

Valo Brightening Day Fluid Mineral SPF30

Sejas krēms
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana! Lumene Valo Nordic C Oil-Cocktail 15ml

Iegādājoties Lumene produktus 25 Eur vērtībā, DĀVANĀ saņem eļļu sejai Lumene Valo Nordic C Oil-Cocktail 15ml

*Atlaides nesummējas **Akcija spēkā tikai E-VEIKALĀ 25.10.-21.11.2021.

50 ml 56 € par 100 ml
27,99 €

Produkta apraksts

Lumene Valo Brightening Day Fluid Mineral SPF30

(Dzidrinoša dienas emulsija ar minerālfiltru SFP30)


Valo Brightening Day Fluid Mineral dzidrinoša dienas emulsija ar minerālfiltru SFP30. Vieglā dienas emulsija satur ar C vitamīnu bagāto Arktikas lāceņu ekstraktu, kas dzidrina ādu, piešķirot tai mirdzumu, kā arī dabiskus minerālfiltrus no novatoriska cinka oksīda bez nanodaļiņām aizsardzībai pret UVA un UVB stariem (SPF30). Vegāniskais sastāvs bez smaržvielām ir viegli uzklājams, neatstāj paliekas un piemērots jebkura tipa ādai.
Saules aizsargfaktors – minerālfiltri dabiskai ādas aizsardzībai pret sauli

• AIZSARDZĪBA PRET PLAŠA SPEKTRA GAISMAS VIĻŅIEM: cinka oksīds ir alternatīva vairumam ķīmisko UV filtru, nodrošinot aizsardzību pret UVA un UVB stariem.

• DABISKS: cinka oksīds ir dabiska minerālviela, kas tiek izmantota Lumene sastāvos.

• VAIROGS UZ ĀDAS: cinka oksīds atstaro UV starus, neļaujot tiem iedarboties uz ādu.

Uzklājiet no rīta uz sejas un kakla ādas pēc sava iecienītā seruma. Tūbiņa un vāciņš ir izgatavoti no plastmasas un tūbiņa – daļēji pat no pārstrādātas plastmasas. Sūknītis ir izgatavots galvenokārt no plastmasas. Tos var izmest pie pārstrādājamiem plastmasas atkritumiem, ja tiek nodrošināta to pārstrāde, tikai pirms izmešanas noņemiet tūbiņas vāciņu. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi