Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Conditioner   (Dziļi attīrošs kondicionieris matiem) Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Conditioner   (Dziļi attīrošs kondicionieris matiem)
Love Beauty And Planet

Rosemary & Vetiver Conditioner

Kondicionieris/balzams
Matu tips: Taukainiem matiem, Visiem matu tipiem
400 ml 2,50 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Conditioner 

(Dziļi attīrošs kondicionieris matiem)


Love Beauty and Planet neviens no mūsu kondicionieriem nav izmēģināts uz dzīvniekiem, to sastāvā nav parabēnu, silikona, ķīmisko krāsvielu, kā arī tie ir vegāni. Mūsu ātri izskalojamo kondicionieru tehnoloģija rūpējas par tavu matu atšķetināšanu un palīdz ietaupīt ūdeni. Attīri savus matus ar mūsu Radical Refresher kondicionieri tā, lai tie tev liktu pasmaidīt! Mūsu kondicioniera sastāvā ir attīrošas vielas no augu valsts. Tā aromāts bagātināts ar koksriekstu eļļu matiem Ieskauj savus matus enerģiskā svaigumā, ko nodrošina vetīvers, kas ētiski iegūts no Les Cayes reģiona Haiti.

LIETOŠANA


Pēc mazgāšanas ieklāj kondicionieri mitros matos. Izvairies no matu saknēm. Centies ietaupīt ūdeni, skalojot matus! Izcilam matu skaistumam izmēģini mūsu matu kopšanas produktus, sākot ar Love Beauty and Planet šampūniem. Starp mazgāšanas reizēm atsvaidzini savus matus ar mūsu Volume and Bounty sauso šampūnu. Lai skaistums nebeidzas tikai ar matiem! Attīri savu ādu ar Love Beauty and Planet dušas želejām!

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi