Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Face Sheet Mask   (Attīroša sejas maska) Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Face Sheet Mask   (Attīroša sejas maska)
Love Beauty And Planet

Rosemary & Vetiver Face Sheet Mask

Sejas maska
Ādas tips/stāvoklis: Kombinētai ādai, Taukainai ādai, Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Estée Lauder pārsteiguma dāvana 24.09.

Iegādājoties JEBKURUS produktus e-veikalā Douglas 50 EUR vērtībā un vairāk 24.09., DĀVANĀ saņem pārsteiguma dāvanu no Estée Lauder.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI 24.09. ***TIKAI E-VEIKALĀ

1 gab
3,49 €

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Face Sheet Mask 

(Attīroša sejas maska)


Love Beauty and Planet maska, kura darbojas ātri un novērš ādas piesārņojumu! Bagātināta ar attīrošo Austrālijas tējas koka eļļu un Haiti vetīvera zemei raksturīgo aromātu, Love Beauty un Planet Rapid Reset Sheet Mask palīdz neitralizēt piesārņojuma ietekmi, atjaunojot ādu un padarot un maigu. Mūsu sejas maskas ir ražotas no bioloģiski noārdāmiem materiāliem, tāpēc tās rūpējas gan par ādu, gan arī planētu. Tējas koki, kas drīzāk ir gareni krūmi, nevis koki, aug Austrālijas Austrumos, un tiem piemīt attīrošas īpašības. Augstas kvalitātes tējas koka eļļu iegūst Austrālijas mitrajās zemienēs, un tā piešķir mūsu produktiem tiem raksturīgo aromātu. Smarža ir piesātināta ar tradicionāli spēcīgu un stoisku aromātu – vetīveru. Tā spožās citrusa notis rūpīgi vijas kopā ar koksnes aromātu, lai tev piešķirtu atsvaidzinošu enerģijas lādiņu dušā.

LIETOŠANA


Uzliec masku uz attīrītas sejas ādas, centrējot to ap acīm un muti, un atstāj to uz sejas 10-20 minūtes. Pēc tam noņem to un iestrādā atlikušo produktu ādā.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi