BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Love Beauty and Planet Ocean Body Lotion  (Jūras aļģu un eikalipta ķermeņa losjons) Love Beauty and Planet Ocean Body Lotion  (Jūras aļģu un eikalipta ķermeņa losjons)
Love Beauty And Planet

Ocean Body Lotion

Ķermeņa losjons
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
Dāvana
Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

400 ml 3,25 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Love Beauty and Planet Ocean Body Lotion

(Jūras aļģu un eikalipta ķermeņa losjons)


Love Beauty and Planet Ocean Body Lotion sniedz savai ādai īstu lutināšanas pieredzi ar Love Beauty and Planet ķermeņa Marine Hydration ķermeņa losjonu ar jūras aļģēm. Ļaujies šim krēmveida ķermeņa losjonam, kas piepildīts ar ētiski iegūta eikalipta stimulējošo smaržu un padara Tavu ādu neticami barotu un atjaunotu. Jūras aļģes, kas pazīstamas ar mitrinošajām un atjaunojošajām īpašībām, ir antioksidantu pilnas, lai matu šķipsnas spētu atjaunoties. Ļaujies siltajam, dūmakainajam un bagātīgajam vēsā eikalipta ziedu aromātam, kas ētiski iegūti Ķīnā untiek rūpīgi atdalīti no eikalipta lapas. Mēs mīlam gan Tevi, gan okeānu! Iepakojuma pudele 100 % sastāv no okeānā savāktām plastmasas pudelēm, kas tiek vāktas Taivānas piekrastē, kur okeānā nonāk liels daudzums plastmasas. Pēc tam tās tiek pārveidotas par šo unikālo pudeli, pirms tām ir iespēja nokļūt Tavā dušas ūdenī. Mēs piepildām pudeli ar labestību, sniedzot mīlestību gan Tev, gan okeānam!

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi