LIVOL Extra Immune + Augu ekstrakti imunitātei
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00*.
*Jums tiks nosūtīta ziņa, kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai!
Produkta apraksts
Livol Extra Immune +
(Augu ekstrakti imunitātei)
LIVOL EXTRA Immune + papildina ikdienas uzturu. Šis ir skandināvu kvalitātes produkts ar patīkamu augļu garšu. Produkts satur 3 vērtīgus augus (ehinācija, mežrozīte un plūškoks) un C vitamīnu. Lieliski piemērots lietošanai aukstajā sezonā. Elpceļiem. Ehinācijai un mežrozīšu augļiem ir pozitīva ietekme uz elpceļu darbību. Imunitātei. Ehinācija, kā arī mežrozīšu un melnā plūškoka ekstrakti un C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.
LIETOŠANA
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma 1- 2 tabletes dienā ēšanas laikā. Nelietot ilgāk par 10 dienām. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Ir svarīgi ievērot veselīgu dzīvesveidu un rūpēties par sabalansētu uzturu. Uzglabāt istabas temperatūrā, bērniem nepieejamā vietā.
SASTĀVDAĻAS
CUKURS, NĀTRIJA-L-ASKORBĀTS (VIT. C), MALTODEKSTRĪNS, MEŽROZĪŠU AUGĻU EKSTRAKTS, MELNĀ PLŪŠKOKA EKSTRAKTS, L-ASKORBĪNSKĀBE (VIT. C), GLAZĒTĀJVIELA (TAUKSKĀBJU MAGNIJA SĀĻI), SAUSĀ (PULVERVEIDA) EHINĀCIJAS AUGĻU SULA, AROMATIZĒTĀJI, APJOMA PALIELINĀTĀJS (TRIKALCIJA FOSFĀTS)
Sastāvdaļas
Sastāvdaļas:
SUGAR, SODIUM-L-ASCORBATE (VIT. C), MALTODEXTRIN, WILD ROSE FRUIT EXTRACT, BLACK ELDER EXTRACT, L-ASCORBIC ACID (VIT. C), GLAZING AGENT (MAGNESIUM SALTS OF FATTY ACIDS), DRY (POWDERED) Echinacea FRUIT JUICE, FLAVORING, VOLUME ENHANCER (TRI CALCIUM PHOSPHATE)
Uzmanību! Produkta sastāvs var būt mainīts. Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma.
Brīdinājumi
„Orkla Care“ A/S
Industrigrenen 10, DK-2635 Ishoj, Denmark
info@orklacare.lt







