BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.01.-31.01.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 5 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Lee Stafford Hair Growth Treatment   (Maska matu augšanas veicināšanai) Lee Stafford Hair Growth Treatment   (Maska matu augšanas veicināšanai)
Lee Stafford

Hair Growth Treatment

Matu maska
Matu tips: Visiem matu tipiem
200 ml 5,00 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

Lee Stafford Hair Growth Treatment 

(Maska matu augšanas veicināšanai)


Lee Stafford Hair Growth Treatment matiem un galvas ādai svarīgs komplekss, kas palīdz samazināt matu izkrišanu. Uzlabo mata folikulu veselību, kas nodrošina mata saknes spēju patverties galvas ādā. Saudzējošā formula samazina kairinājumu un mitrina galvas ādu. Uzlabo matu stiepes spēku un elastību. Uzlabo matu apjomu. 

LIETOŠANA


Vienmēr lietojiet šo īpašo līdzekli pēc šampūna un pirms kondicioniera lietošanas. Pēc matu mazgāšanas ieklājiet olas lieluma daudzumu līdzekļa matos, neaizmirstiet rūpīgi iemasēt galvas ādu, paturiet apmēram 5 minūtes. Pēc tam kārtīgi izskalojiet un turpinājumā lietojiet kondicionieri. Turpiniet lietot šo pārsteidzošo līdzekli katrā mazgāšanas reizē, līdz mati ir pilnībā atjaunoti. Pēc tam lietojiet reizi nedēļā, lai saglabātu rezultātu un nodrošinātu labu matu augšanu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi