Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei)Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lancôme

Idôle

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Jasmīns, Bergamote, Roze, Bumbieris
Dāvana Populārs
Dāvana! Douglas iepirkumu soma

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv vismaz 70 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem Douglas ietilpīgu iepirkumu somu.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā 01.08.-31.08.2021.

25 ml 228 € par 100 ml
56,99 €
50 ml 184 € par 100 ml
92 €
75 ml 143 € par 100 ml
107 €
100 ml 124 € par 100 ml
124 €

Produkta apraksts

Lancôme Idôle

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Lancôme Idôle - jauns aromāts visām, kuras nebaidās sapņot grandiozus sapņus. Jauna drosmīgu sieviešu paaudze. Spēcīgas. Atklātas. Motivētas. Rītdienas līderes, kuras drosmīgi sasniedz lielus mērķus un atklāj jaunus apvāršņus. Viņas iedvesmo un rāda ceļu citiem.  Nākotne ir šodien; kļūsti par savu ideālo versiju, savu idôle šeit un tagad. Idôle aromāts atklājas kā neapgleznots audekls ar spēcīgu un ārkārtīgi pievilcīgu, nevainojami tīru sirds noti. Šī aromāta centrā ir cēlākā un ikoniskākā parfimērijas sastāvdaļa – roze. Jasmīnu ziedi ir nevainojamākie un trauslākie parfimērijā lietotie ziedi. Idôle aromāta sirds notīs jasmīnu absolūta eļļa papildina rozi, atklājot krēmīgu, tīru un intensīvu maigumu. Šie ziedi apvij Idôle kā oreols un mirdzoša gaisma, piepildot aromātu ar starojumu un jutekliskumu. Svaigu un starojošo ziedlapiņu pārpilnībā jaušama šipra izsmalcinātība. Baltais šiprs ir kļuvis modernāks ar muskusa kombināciju, padarot Idôle par izcili noturīgu aromātu ar dabisku sajūtu. Spodra un starojoša pievilcība, kas ļaus ikvienai sievietei atklāt savu burvības oreolu un mirdzumu.Idôle aicina tevi atbrīvoties no vecā un ierastā un nekādā gadījumā neatlikt savus sapņus. Atkārtoti uzpildāmais aromāta flakons pauž dinamisku siluetu ar asām kontūrām un zeltainu joslu kā simbolu sieviešu drosmei un apņēmībai.

Spodrais un starojošais kristāliskais flakons attēlo plašuma sajūtu neierobežotiem sapņiem un iztēlei.  Aromāts kā cieņas apliecinājums visam satriecošajam, aicinot atklāt neredzētas dimensijas.  Radīts nākotnē. Mēs ticam, ka Idôle ir plānākais aromāta flakons pasaulē. Ietērpts jaunās formās, tas piedāvā dizainu, kas dabiski iegulstas plaukstā, un aicinošu atklātību.  Vienmēr atkārtoti uzpildāms, vienmēr tavējais.

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Bumbieris
Sirds notis

 • Jasmīns
 • Roze
Pamata notis

 • Muskuss
 • Vaniļa

Atsauksmes

Ļoti patīkams aromāts. Pietiekoši neitrāls ikdienas lietošanai, bet gana interesants, lai cilvēki interesētos “kas par smaržām”
Baiba 2021-01-26 19:26
Rakstīt atsauksmi