Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei) -27%
Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei)Lancome Idole (Parfimērijas ūdens sievietei)
Lancôme

Idôle

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Citrusi, Vaniļa/Zefīrs, Muskuss, Jasmīns, Bergamote, Roze, Bumbieris
Dāvana Akcija Izdevīgi
Dāvana! Estée Lauder pārsteiguma dāvana 24.09.

Iegādājoties JEBKURUS produktus e-veikalā Douglas 50 EUR vērtībā un vairāk 24.09., DĀVANĀ saņem pārsteiguma dāvanu no Estée Lauder.

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI 24.09. ***TIKAI E-VEIKALĀ

Diemžēl dāvana šobrīd nav pieejama
Dāvana! Lancôme somiņa ar miniatūrām

Iegādājoties Lancôme produktus 79 EUR vērtībā, DĀVANĀ saņem kosmētikas somiņu ar miniatūrām 78 EUR vērtībā. 

 *Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 21.09.-11.10.2020.

 

25 ml 160 € par 100 ml
39,99 € 54,99 €
50 ml 178 € par 100 ml
89 €
75 ml 140 € par 100 ml
105 €
100 ml 122 € par 100 ml
122 €

Produkta apraksts

Lancôme Idôle

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Lancôme Idôle - jauns aromāts visām, kuras nebaidās sapņot grandiozus sapņus. Jauna drosmīgu sieviešu paaudze. Spēcīgas. Atklātas. Motivētas. Rītdienas līderes, kuras drosmīgi sasniedz lielus mērķus un atklāj jaunus apvāršņus. Viņas iedvesmo un rāda ceļu citiem.  Nākotne ir šodien; kļūsti par savu ideālo versiju, savu idôle šeit un tagad. Idôle aromāts atklājas kā neapgleznots audekls ar spēcīgu un ārkārtīgi pievilcīgu, nevainojami tīru sirds noti. Šī aromāta centrā ir cēlākā un ikoniskākā parfimērijas sastāvdaļa – roze. Jasmīnu ziedi ir nevainojamākie un trauslākie parfimērijā lietotie ziedi. Idôle aromāta sirds notīs jasmīnu absolūta eļļa papildina rozi, atklājot krēmīgu, tīru un intensīvu maigumu. Šie ziedi apvij Idôle kā oreols un mirdzoša gaisma, piepildot aromātu ar starojumu un jutekliskumu. Svaigu un starojošo ziedlapiņu pārpilnībā jaušama šipra izsmalcinātība. Baltais šiprs ir kļuvis modernāks ar muskusa kombināciju, padarot Idôle par izcili noturīgu aromātu ar dabisku sajūtu. Spodra un starojoša pievilcība, kas ļaus ikvienai sievietei atklāt savu burvības oreolu un mirdzumu.Idôle aicina tevi atbrīvoties no vecā un ierastā un nekādā gadījumā neatlikt savus sapņus. Atkārtoti uzpildāmais aromāta flakons pauž dinamisku siluetu ar asām kontūrām un zeltainu joslu kā simbolu sieviešu drosmei un apņēmībai.

Spodrais un starojošais kristāliskais flakons attēlo plašuma sajūtu neierobežotiem sapņiem un iztēlei.  Aromāts kā cieņas apliecinājums visam satriecošajam, aicinot atklāt neredzētas dimensijas.  Radīts nākotnē. Mēs ticam, ka Idôle ir plānākais aromāta flakons pasaulē. Ietērpts jaunās formās, tas piedāvā dizainu, kas dabiski iegulstas plaukstā, un aicinošu atklātību.  Vienmēr atkārtoti uzpildāms, vienmēr tavējais.

 

 

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

 • Bergamote
 • Bumbieris
Sirds notis

 • Jasmīns
 • Roze
Pamata notis

 • Muskuss
 • Vaniļa

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi