Lacoste Pour Homme L.12.12. Magnetic  (Tualetes ūdens vīrietim) Lacoste Pour Homme L.12.12. Magnetic  (Tualetes ūdens vīrietim) Lacoste Pour Homme L.12.12. Magnetic  (Tualetes ūdens vīrietim)
Lacoste Pour Homme L.12.12. Magnetic  (Tualetes ūdens vīrietim)Lacoste Pour Homme L.12.12. Magnetic  (Tualetes ūdens vīrietim)Lacoste Pour Homme L.12.12. Magnetic  (Tualetes ūdens vīrietim)
Lacoste

Eau De Magnetic

Tualetes ūdens (EDT)
Aromāta kompozīcija: Dzintars, Pačūlija, Gardēnija
Šobrīd nav

Produkta apraksts

Lacoste Pour Homme L.12.12. Eau De Magnetic

(Tualetes ūdens vīrietim)


Smaržu Eau De Lacoste L.12.12 Magnetic pamatā ir stāsts par rotaļīgu dueli starp diviem spēlētājiem - vīrieti un sievieti, kas ievēro nepiespiestas konkurences likumus – gan tenisa kortā, gan ārpus tā. Aromāts Eau De Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui pakāpeniski atklāj savu magnētisko pievilcību gluži kā mačs, kas kļūst arvien spraigāks. Ar možu un rotaļīgu triecienu zaļais kalnu kadiķis piespēlē pārsteidzošu aromātisku svaigumu. Elegants valgas vijolītes akords pauž nepiespiestu, mūsdienīgu vīrišķību, uzmundrinot spēlētājus, pirms jutekliskās un intensīvās pačūlijas un ambras pamatnotis iekvēlina maču. Ievērojot Eau De Lacoste L.12.12 smaržu kolekcijai raksturīgo stilu, Magnetic smaržu pudelītei saglabāts tas pats izteiktais siluets un leģendārā Lacoste krokodila logotips labajā augšējā stūrī. Lai saspēli padarītu interesantāku, piesātināti zilais tonis aromātam piešķir izteiksmību un savu noskaņu. Mirdzošā pudelīšu krāsa izstaro magnētisku spīdumu. Tikpat intensīvā tonī ir arī smaržu kastītes. Tāpat kā aizraujošā enerģija, kas dzirksteļo starp spēlētājiem mača sākumā, smaržu pudelītes un to kastītes savaldzina un ieintriģē vērotājus.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA

Augšējās notis


Vībotne Bambuss Kadiķis
Vībotne Bambuss Kadiķis

Sirds notis


Ģerānija Vijolīte Tēja
Ģerānija Vijolīte Tēja

Pamata notis


Dzintars Vetīvers Pačūlija
Dzintars Vetīvers Pačūlija

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi