L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris) L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris)
L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris)L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris)L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer (Konsīleris)
L´Oréal Paris

Infaillible More Than Concealer

Korektors

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

30%  
Nr. 320 Porcelain 11.00 ml Akcija spēkā:
no 2023-11-21 līdz 2023-12-31
9,79 € 13,99 €*
BEZMAKSAS PIEGĀDE UZ DOUGLAS VEIKALIEM!
Veic pasūtījumu darba dienās līdz plkst. 15.00 un izņem e-veikalā (Ulbrokas 30, Rīgā) līdz plkst. 19.00.

Šobrīd šis produkts nav pieejams rezervēšanai veikalos

REZERVĒT VEIKALĀ

Produkta apraksts

L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

(Konsīleris)


Jūties un izskaties vairāk kā nevainojami! Īpaši sedzošs More Than Concealer konsīleris no L'Oréal Paris ir vairāk kā vienkāršs konsīleris. Ar lielo aplikatoru ir iespējams iegūt 3 reizes vairāk produkta, lai noklātu nepieciešamo sejas daļu vienā piegajienā. Ilgnoturīgā formula ar elastīgo tekstūru pārklāj ādu ar plānu konsīlera kārtiņu. Formula ir mitrinoša un viegli nožūst, nodrošinot pilnu sedzamību un gludu klājumu.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi

SKAISTUMA PASAULE TAGAD JUMS IR VĒL TUVĀK!

LEJUPLĀDĒ MŪSU LIETOTNI!