BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.02.-28.02.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ 3 DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska) L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska) L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska) L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)
L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)
L'Alga Ocean Technology

Seacure Mask

Matu maska
Matu tips: Sausiem matiem, Visiem matu tipiem, Bojātiem matiem
Dāvana
Dāvana! Douglas Hair komplekts

Iegādājoties jebkurus matu kopšanas līdzekļus vismaz 23 EUR vērtībā un vairāk, saņemsi DĀVANĀ DOUGLAS HAIR matu kopšanas komplektu - šampūnu (75ml) un kondicionieri(75ml). 

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 23.02.-21.03.2021.  ***Dāvanas ir vairāka veida, tās tiks pievienotas pēc nejaušības principa. 

100 ml 19 € par 100 ml
Šobrīd nav
250 ml 13 € par 100 ml
Šobrīd nav

Produkta apraksts

L'Alga Ocean Technology Seacure Mask

(Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)


L'Alga Ocean Technology Seacure Mask maska matiem, atjauno, revitalizē, atdzīvina, baro. Bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem. Atjauno matu mitruma līmeni, elastību, padara matus mīkstus, gludus, mirdzošus un ar papildus apjomu. Nodrošina veselīga mata izskatu un spēcina tos. Spēcina un līdzsvaro matu struktūru un galvas ādu. Sastāvā AlgaNord 5th komplekss – biotehnoloģisks komplekss, kas nodrošina dziļu mitrināšanu ar atjaunojošu funkciju. Stiprina mata iekšējo struktūru un atjauno katru mata šķiedru. Biotīns un Niacinamīds atjauno bojātus matus, padarot tos spēcīgākus, dziļi baro un spēcina no mata iekšpuses, kā arī stimulē galvas ādas asinsriti un atjauno mata folikulu. Ar katru lietošanas reizi, mati kļūst elastīgaki un tiek novērstas matu novecošanās pazīmes. Piešķir matiem mirdzumu, mīkstumu un apjomu. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi