L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska) L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska) L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska) L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)
L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)L'Alga Ocean Technology Seacure Mask  (Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)
L'Alga Ocean Technology

Seacure Mask

Matu maska
Matu tips: Sausiem matiem, Visiem matu tipiem, Bojātiem matiem
Dāvana
Dāvana! L'Alga Ocean Technology -40% otram, lētākajam produktam, ievadot kodu HAIR

Iegādājoties 2 L'Alga Ocean Technology matu kopšanas līdzekļus (izņemot serumu Self Safe Guard Lotion) un ievadot kodu HAIR, saņemsi 40% atlaidi lētākajam no 2 izvēlētajiem produktiem.

*E-veikalā Douglas.lv atlaide spēkā tikai ievadot atlaides kodu HAIR 06.01.-02.02.2020. **Atlaide otram, lētākajam L'Alga Ocean Technology produktam spēkā arī visos veikalos Douglas.

100 ml 26 € par 100 ml
25,99 €
250 ml 18 € par 100 ml
44,99 €

Produkta apraksts

L'Alga Ocean Technology Seacure Mask

(Atjaunoša, barojoša, stiprinoša matu maska)


L'Alga Ocean Technology Seacure Mask maska matiem, atjauno, revitalizē, atdzīvina, baro. Bojātiem, ķīmiski apstrādātiem matiem. Atjauno matu mitruma līmeni, elastību, padara matus mīkstus, gludus, mirdzošus un ar papildus apjomu. Nodrošina veselīga mata izskatu un spēcina tos. Spēcina un līdzsvaro matu struktūru un galvas ādu. Sastāvā AlgaNord 5th komplekss – biotehnoloģisks komplekss, kas nodrošina dziļu mitrināšanu ar atjaunojošu funkciju. Stiprina mata iekšējo struktūru un atjauno katru mata šķiedru. Biotīns un Niacinamīds atjauno bojātus matus, padarot tos spēcīgākus, dziļi baro un spēcina no mata iekšpuses, kā arī stimulē galvas ādas asinsriti un atjauno mata folikulu. Ar katru lietošanas reizi, mati kļūst elastīgaki un tiek novērstas matu novecošanās pazīmes. Piešķir matiem mirdzumu, mīkstumu un apjomu. 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi