BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

KYLIESKIN Coconut Body Lotion    (Ķermeņa losjons) KYLIESKIN Coconut Body Lotion    (Ķermeņa losjons) KYLIESKIN Coconut Body Lotion    (Ķermeņa losjons)
KYLIESKIN Coconut Body Lotion    (Ķermeņa losjons)KYLIESKIN Coconut Body Lotion    (Ķermeņa losjons)
KYLIESKIN

Coconut Body Lotion

Ķermeņa losjons
Ādas tips/stāvoklis: Visiem ādas tipiem
237 ml 13 € par 100 ml
29,99 €

Produkta apraksts

KYLIESKIN Coconut Body Lotion  

(Ķermeņa losjons)


KYLIESKIN Coconut Body Lotion kokosriekstu formula liks tev justies kā paradīzē. Mitrina un izlīdzina. Mitrini ādu katru dienu ar šī sviestu, banānu lapu ekstraktu un Indijas žeņšeņu. Kailijas Dženeres radītais ķermeņa losjons Kylie Skin Coconut Body Lotion iesūcas ādā, darot to maigu, veselīgu un mitrinātu. Dermatoloģiski pārbaudīts, piemērots vegāniem. Kokosriekstu eļļa: īpaši barojošais ekstrakts, kas ir plaši pazīstams kā efektīvs ādas mitrinātājs, ātri uzsūcas un nodrošina tūlītēji acīmredzamu rezultātu. Šī sviests: izcils mitrinātājs, bagātināts ar dabīgām taukskābēm un vitamīniem, kas, kā zināms, izlīdzina un mīkstina ādu. Indijas žeņšeņs: šis profilaktiskais pulveris, kura oficiālais nosaukums ir Ashwagandha, nodrošina antioksidantu sniegtās priekšrocības, efektīvi barojot un mitrinot ādu. Hohobas sēklu eļļa: šis efektīvais ādu kondicionējošais līdzeklis ir veselīgi mirdzošas ādas noslēpums, bagātināts ar E un B vitamīnu ādas nomierināšanai un barošanai. Uzklāj bagātīgi uz visa ķermeņa. Lai iegūtu labāko rezultātu, lieto tūlīt pēc mazgāšanās.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi