-25% VISIEM matu kopšanas līdzekļiem (izmanto kodu: MATI_25) *Atlaides nesummējas. **Neattiecas uz matu skaistumkastītēm. | 01.09.-30.09.2019.

Kinetic SolarGel Professional Nail Polish  (Nagu laka ar želejlakas efektu) Kinetic SolarGel Professional Nail Polish (Nagu laka ar želejlakas efektu) Kinetic SolarGel Professional Nail Polish (Nagu laka ar želejlakas efektu)
Kinetic SolarGel Professional Nail Polish  (Nagu laka ar želejlakas efektu)Kinetic SolarGel Professional Nail Polish (Nagu laka ar želejlakas efektu)Kinetic SolarGel Professional Nail Polish (Nagu laka ar želejlakas efektu)
Kinetics

SolarGel Professional Nail Polish

Nagu laka
Dāvana
Dāvana! Kinetics - pērc trīs, trešā bez maksas

Iegādājoties jebkuras trīs KINETICS nagu lakas ar toni, TREŠO nagu laku saņemsi bez maksas (ieliec groziņā 3 nagu lakas un viena no tām būs bez maksas).

*Dāvanu skaits nesummējas. **Akcija spēkā 01.09.-30.09.2019.

Nr. 357 Arabic Blond
7,49 €

Produkta apraksts

Kinetic SolarGel Professional Nail Polish

(Nagu laka ar želejlakas efektu)


SolarGel profesionāla nagu laka ar želejlakas izskatu nav jāžāvē speciālajā UV/LED lampā, tā klājas un nožūst kā parasta nagu laka! SolarGel nagu lakas noturība ilgst līdz pat 10 dienām! 

LIETOŠANA


Lai iegūtu maksimālu noturības efektu un mirdzošu spīdumu - līdz pat 10 dienām, jauno Kinetics SolarGel nagu laku iesakām lietot kopā ar SolarGel Top Coat pēc 2 soļu uzklāšanas principa:

Solis 1: Uzklājiet SolarGel nagu laku divās plānās kārtās, ļaujiet tai nožūt 2 minūtes.

Solis 2: Pārklājiet SolarGel Top Coat vienā kārtā.

Ja nagiem nepieciešama papildus stiprināšana, kā bāzi izvēlieties atbilstošu Kinetics nagu stiprinātāju, uzklājiet vienā kārtā pirms nagu lakas un ļaujiet tam nožūt 2 minūtes.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi