John Frieda Sheer Blonde Colour Renew Tone Correcting Shampoo 250 ml (Krāsu atjaunojošs šampūns) John Frieda Sheer Blonde Colour Renew Tone Correcting Shampoo 250 ml (Krāsu atjaunojošs šampūns)
John Frieda

Sheer Blonde Colour Renew Tone Correcting Shampoo

Šampūns
Matu tips: Krāsotiem matiem
250 ml 4,00 € par 100 ml
9,99 €

Produkta apraksts

John Frieda Sheer Blonde Colour Renew Tone Correcting Shampoo 250 ml

(Krāsu atjaunojošs šampūns)


Iestrādāts optiskais gaišinātājs un lavanda krāsotiem blondiem matiem.

Neitralizē uzkrītošos un dzeltenos toņus, atjaunojot blondo toni, kas izskatās gluži kā tikko krāsots. Satriecošā "Colour-Correcting" tehnoloģija atjauno un izlīdzina blondo matu toni tikai pēc 3 lietošanas reizēm, kamēr, pateicoties "Optical Brightening" tehnoloģijai, tiek absorbēti UV stari un atstaroti kā balts mirdzums, tādējādi krāsoti blondi mati šķiet košāki. Piemērots visu toņu krāsotiem vai balinātiem blondiem matiem.

LIETOŠANA


Sākumā ieklājiet "Sheer Blonde Colour Renew Tone-Restoring" šampūnu mitros matos. Maigi iemasējiet bagātinošo formulu, tad izskalojiet. Atkārtojiet, ja nepieciešams. Turpiniet ar "Colour Renew" matu kondicionieri. Iemasējiet to visos matos, no saknēm līdz pat matu galiem, tad rūpīgi izskalojiet. Nosusiniet matus ar dvieli. Ieveidojiet kā ierasts. Labākam rezultātam atkārtojiet procedūru līdz pat 3 reizēm nedēļā.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi