John Frieda Frizz Ease Forever Smooth Shampoo 250 ml  (Nogludinošs šampūns pret matu spurošanos)
John Frieda

Frizz Ease Forever Smooth Shampoo

Šampūns
Matu tips: Krāsotiem matiem, Cirtainiem matiem, Nepakļāvīgiem matiem
Dāvana
Dāvana! John Frieda

Iegādājoties jebkurus 2 John Frieda matu kopšanas produktus, saņemsi DĀVANĀ John Frieda līnija go blonder balinošo šampūnu (50ml). 

*Dāvanas nesummējas. *Akcija spēkā 12.08.-31.08.2020. ***Tikai E-VEIKALĀ 

 

 

 

Šobrīd nav

Produkta apraksts

John Frieda Frizz Ease Forever Smooth Shampoo 250 ml

(Nogludinošs šampūns pret matu spurošanos)


Frizz Ease Forever Smooth Shampoo nogludinošais šampūns bagātināts ar kompleksu pret matu spurošanos. Iepazīsti jaunas paaudzes matu kopšanas līdzekļus un saglabā matiem ilgnoturīgu sakārtojumu. Īsts apvērsums matu noturībā pret spurošanos! Šis revolucionārais šampūns ar novatorisko kompleksu pret matu spurošanos iekļūst dziļi matu šķiedrās, lai palīdzētu mazināt izspūrušu matu gaisīgumu, un veido iekšējo barjeru, lai ar katru lietošanas reizi mati kļūtu noturīgāki pret spurošanos. Šampūna sastāvā esošā tīrā kokosriekstu eļļa un kondicionējošajās vielas iedarbojas, no iekšpuses palielinot matu noturību pret spurošanos, uzlabojot matu tekstūru un pakļāvību, kā arī padarot tos ievērojami gludākus. Līdz ar regulāru šampūna lietošanu mati pakāpeniski kļūs gludāki un noturīgāki pret spurošanos.

LIETOŠANA


Ieklāt šampūnu slapjos matos, saputot un rūpīgi izskalot. Pēc tam lietot Frizz Ease Forever Smooth Conditioner nogludinošo kondicionieri.

 

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi