BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Jardin Bohème Promesse Éternelle Jardin Bohème Promesse Éternelle  (Parfimērijas ūdens sievietei) Jardin Bohème Promesse Éternelle  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Jardin Bohème Promesse Éternelle  (Parfimērijas ūdens sievietei)Jardin Bohème Promesse Éternelle  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Jardin Bohème

Promesse Éternelle

Parfimērijas ūdens (EDP)
Aromāta kompozīcija: Ziedi, Augļi, Citrusi, Koksne, Bergamote
Jaunums Dāvana
Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

50 ml 80 € par 100 ml
39,99 €

Produkta apraksts

Jardin Bohème Promesse Éternelle

(Parfimērijas ūdens sievietei)


Jardin Bohème Promesse Éternelle viņas ideālais mīlas stāsts ved pretim mūžīgam solījumam. Ar savu eleganto un aizrautīgo personību viņa visiem apkārtējiem liek iemīlēt dzīvi.  Aromāts ir pilns aizraujošu ziedu un augļu nošu un iekļauj dzīvīgus persiku ziedu un bergamotes akcentus. Maiga un eleganta augšējā nots atklāj ceļu unikālam, ziedošam, svaigam peonijas aromātam, kas plūst no zieda samtainā vidus. Aromātu papildina burvīgas lotosa ziedu notis un to noapaļo silts bambusa koksnes akcents. Promesse Éternelle ir maigs kā mīlas pilns skatiens, elegants kā klasiski ziedi, neaizmirstams kā mūžīgs solījums.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA
Augšējās notis

  • Bergamote
  • Persiku ziedi
Sirds notis

  • Peonija
Pamata notis

  • Bambuss
  • Lotoss

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi