-20% visai BIOTHERM kosmētikai | 27.02.-01.03.2020.

IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums) IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums) IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums) IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums) IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums) IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums) IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums)
IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums)IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums)IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums)IsaDora Stic’n Brush  (Vaigu sārtums)
IsaDora

Stic’n Brush

Vaigu sārtums
Dāvana
Dāvana! IsaDora

Iegādājoties IsaDora produktus 30 EUR vērtībā vai vairāk, saņemsi DĀVANĀ IsaDora Build up mini mascara skropstu tušu (6ml) un Perfect lipstick mini lūpu krāsu (2.5g).

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 24.02.-22.03.2020. ***Lūpu krāsas tonis tiks piešķirts pēc nejaušības principa, to nav iespējams izvēlēties. 

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
02 Pink Poltry 7.20 g
19,99 €

Produkta apraksts

IsaDora Stic’n Brush 

(Vaigu sārtums)


IsaDora Stic’n Brush ātri un viegli lietojams zīmuļveida vaigu sārtums, kas piešķir ādai svaigu sārtumu un starojumu. Ar iestiprinātu otiņu ātrai un vieglai uzklāšanai. Sastāvdaļas: džodžobas eļļa – mitrina; rīsa kliju eļļa – mīkstina un iedarbojas kā antioksidants; kandelilvasks – mīkstinoša viela ar kondicioniera īpašībām; A un E vitamīns – antioksidanti.

 • Ātri un viegli uzklājams.

• Piešķir vaigiem svaigu sārtumu un starojumu.

• Iestiprinātajai otiņai ir sintētiski sariņi.

• Krēmīgs un viegli izpludināms.

• Mitrinošs.

• Parocīgs izskrūvējams zīmuļveida flakons, kas ideāli piemērots līdzņemšanai.

 

LIETOŠANA


Uzklāt uz vaigu kauliem un apļojot izpludināt ar iestiprināto otiņu vai pirkstgaliem. Bez smaržvielām. Klīniski pārbaudīts.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi