BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams) Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams) Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams) Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams) Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams) Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams)
Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams)Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams)Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams)Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm   (Lūpu balzams)
IsaDora

Smooth Color Hydrating Lip Balm

Lūpu balzams
Jaunums Dāvana
Dāvana! IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums

Iegādājoties IsaDora produktus 20 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.04.2021.-16.05.2021.

Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

Uzmanību! Krāsas displejā var atšķirties no faktiskās produkta krāsas.

 
Nr. 54 3.30 g
17,99 €

Produkta apraksts

Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm 

(Lūpu balzams)


Isadora Smooth Color Hydrating Lip Balm mitrinošais lūpu balzams. Maigs, glāsmains mitrinošs lūpu balzams ar vieglu toni. Mūsu ražotais Smooth Color mitrinošais lūpu balzams ir ilglaicīgs risinājums lūpu kopšanai dienas laikā. Gaisīgais un caurspīdīgais balzams, kam ir neuzkrītošs dabisks tonis, vienmērīgi klājas uz lūpām, acumirklī mitrinot ādu un veidojot uz tās aizsargslānīti. To var lietot arī kā praimeri, lai lūpu krāsa klātos gludāk. Kopā ar mūsu ražoto lūpu skrubi un masku lūpām mitrinošais lūpu balzams veido komplektu lūpu kopšanai ikdienā, ļaujot ievērojami uzlabot to izskatu.

• Mitrina un atjauno lūpu ādu.
• Sagatavo lūpas gludākai lūpu krāsas uzklāšanai.
• Viegls pievilcīgs tonis.

Granātābola sēklu eļļa – antioksidants ar atjaunojošām īpašībām.
Mīkstinoši esteri un eļļas nodrošina gludu klājumu un ilgstošu labsajūtu.

Lietot vai nu atsevišķi, lai viegli ietonētu lūpas, vai zem lūpu krāsas papildu mitrināšanai un kā izlīdzinošu bāzi. Ražots bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, klīniski pārbaudīts, nesatur smaržvielas un piemērots vegāniem. Ādas tips: jebkura tipa ādai, arī jutīgai. Klājums: caurspīdīgs.

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi