BEZMAKSAS PIEGĀDE VISIEM SŪTĪJUMIEM! | 01.04.-30.04.2021. UZMANĪBU! PIEGĀDE ŠOBRĪD VAR AIZŅEMT LĪDZ  5 DARBA DIENĀM! E-veikala Douglas.lv kontakti: eveikals@douglaslatvia.lv un tel. +371 20292717 ( I-VII 9:00-19:00)

Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām) Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām) Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām) Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām) Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām) Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām) -25%
Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām)Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām)Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām)Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām)Isadora Nature Enhanced Length Mascara (Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām)
IsaDora

Nature Enhanced Length Mascara

Kuplinoša un pagarinoša tuša
Jaunums Dāvana Akcija
Dāvana! IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums

Iegādājoties IsaDora produktus 20 EUR vērtībā un vairāk, saņem DĀVANĀ IsaDora Liquid lip glow lūpu spīdums.

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 19.04.2021.-16.05.2021.

Dāvana! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Iepērkoties e-veikalā Douglas.lv 70 EUR vērtībā un vairāk, DĀVANĀ saņem Kinetic Hands Sanitiser Gel (100ml)

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ 22.04.-25.04.2021.

25%  
Black 8.00 ml Akcija spēkā:
no 2021-04-19
līdz 2021-05-16
15,74 € 20,99 €

Produkta apraksts

Isadora Nature Enhanced Length Mascara

(Skropstas pagarinoša tuša ar dabiskām sastāvdaļām)


Izceliet savas skropstas ar mūsu ražoto Nature Enhanced Length tušu, kurā ietverts dabas gādīgais spēks. Tušas krēmīgais sastāvs ar 95 % dabiskas izcelsmes sastāvdaļu piešķir skropstām izteiksmīgu garumu un intensīvu toni. Precīzā krāsojuma noslēpums ir īpašā birstītes forma. Tā nodala skropstas citu no citas un satver pie saknēm, lai katra skropsta tiktu pārklāta un pilnībā izstiepta, radot plaši atvērtu acu efektu.

• Pagarina skropstas, radot plaši atvērtu acu efektu.
• Īpašā birstīte nevainojami nošķir skropstas citu no citas.
• Krēmīgajam sastāvam pievienots dabisku vasku maisījums.

Dabisko vasku – karnaubvaska, bišu vaska, saulespuķu vaska un rīsu vaska – maisījums tušai nodrošina glāsmainu tekstūru.
Plēvīti veidojošas vielas ar cukura īpašībām sastāvam piešķir elastību. Vēršot skatienu uz augšu, pielieciet tušas birstīti pie augšējo skropstu saknēm un virziet to uz priekšu un atpakaļ, lai noklātu skropstu saknes. Tad velciet birstīti uz augšu līdz skropstu galiem ar lēnu kustību, lai novērstu tušas kamoliņu veidošanos. Kustību atkārtojiet, lai skropstas kļūtu vēl garākas un izteiksmīgākas. Kad nokrāsotas augšējās skropstas, atkārtojiet šīs darbības uz apakšējām skropstām. Ražota bez izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, oftalmoloģiski pārbaudīta un nesatur smaržvielas. Ādas tips: jebkura tipa ādai, arī jutīgai. Klājums: blīvs.

Atsauksmes

Rakstīt atsauksmi